Jakou dopravu ve FLIGHT PARKU nabízíme?

Z našeho vozového parku jsme pro vývozy a svozy v Beskydech vyčlenili dvě sedmimístné čtyřkolky LAND ROVER DISCOVERY 2,5 TD. To znamená, že vyjedeme kdekoliv a uvezeme toho skutečně mnoho. Na střeše každého Lanďáka je navíc umístěn velký úložný prostor, a kdyby bylo nejhůř, tak máme k dispozici i přívěsný vozík, takže místa na batohy je skutečně dostatek.

Aktuální pozici a denní plán těchto vývozových aut se vždy dozvíte na našem webu v rubrice AKTUÁLNĚ VÝVOZY, umístěném přímo pod hlavním menu. Našimi auty budeme zajišťovat vývozy na Prašivou, Ondřejník-Skalku, Pustevny, Javorník, slovenský Straník a Javorový. A hlavně – pohodlí, telefonická rezervace místa a bezpečnost.

Ceny vývozů:
– na Prašivou za 50 pro max 6 pilotů (min. 4 piloti),
– na Skalku za 80Kč pro max 6 pilotů (min. 4 piloti),
– na Pustevny za 80Kč pro max 6 pilotů (min. 4 piloti), jezdí také lanovka,
– na Javorník za 80Kč pro max 6 pilotů (min. 4 piloti),
– na Straník za 80Kč pro max 6 pilotů (min. 4 piloti),
– na Javorový za 80Kč pro max 6 pilotů (min. 4 piloti), jezdí také lanovka,
– batohy jedou za polovinu.

Jízda z Flight Parku
Pro piloty, kteří s námi budou vyjíždět přímo z Flight Parku budeme zajišťovat také svoz zpět do našeho paraglidingového centra i s nakládkou po přeletech v ose jízdy. Cena jízdy z Flight Parku na Javorový, Skalku, Pustevny či Javorník a zpět se bude pohybovat do 150 Kč. Na slovenský Straník a zpět bude cena do 400 Kč. Cena se pohybuje v závislosti na počtu jedoucích pilotů. Dovézt se na startoviště a dolétnout si zpět do Flight Parku – to je parádička, kterou jistě oceníte stejně tak, jako zajištěný svoz pro případnou „vyhnívku“.

Nabídka TaxEl
Pokud se dostanete do svízelné situace a potřebujete se urychleně vrátit ke svému vozu nebo kdekoliv jinde, jsme připraveni vám nabídnout službu svozu po přeletu. TaxEl je schopen vyjet prakticky kdekoliv, cena je 8 Kč/km. Pokud budeme po cestě nabírat další piloty, částka se bude dělit mezi vás. Číslo na řidiče TaxElu „ve službě“ se dozvíte ve Flight Parku.

O aktuálních možnostech výše uvedené dopravy se informujte na tel. +603000000.  Je to telefon, který je buď ve Flight Parku nebo přímo u řidiče.

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter