Jednodenní kurzy Paraglidingu v Beskydech 2011

Není to vůbec náročné a prakticky nic k tomu nepotřebujete – jenom chuť zkusit něco nového. Přijeďte k nám do Beskyd a vyzkoušejte s námi paragliding. Vezměte s sebou přátele a užijte si zajímavý den se zajímavou aktivitou.

Zakuste atmosféru našeho kurzu létání. Seznamte se podrobněji s paraglidingovým vybavením a principy bezmotorového létání. Sami se po několika pokusech odpoutáte od země a vznesete se nad tréninkovou loučku. Budete se učit na kvalitním paraglidingovém vybavení, na kterém létáme výškové lety v horách. Ovšem pozor – máme jen omezený počet míst, tak s rezervací příliš neotálejte.

Tato nabídka je vhodná také pro vás, kteří jste u nás absolvovali Základní kurz a nějak jste na létání neměli čas. Znovu si můžete připomenout základní principy, zopakovat si starty, jednoduché zatáčky a přistání na cíl. Prostě dostat se zpět do hry :o).

Cena těchto Jednodenních kurzů v Besykdech: 750 Kč

Standardně je cena Jednodenních kurzů 1500 Kč, ale abychom vás trochu namotivovali a že termíny jsou v samém začátku sezóny, máte vy, nebo vaši přátelé možnost využít 50% slevy.

Pokud se rozhodnete pokračovat v Základním kurzu létání, stačí se s instruktorem dohodnout na vhodném termínu a přímo v naší kanceláři si místo na Základním kurzu zarezervovat. V takovém případě vám bude z ceny Základního kurzu poskytnuta sleva 500 Kč. Po absolvování našeho Základního kurzu můžete létat s platnou licencí samostatně, či v doprovodu našich instruktorů.

Termíny:
Termíny těchto jednodenních kurzů jsme dali hned na samý začátek letošní sezóny. Vybrat takto dopředu den, ve kterém bude letovo je prakticky nemožné. Proto budeme pravidelně sledovat předpovědi počasí a s předstihem vás budeme informovat o vývoji počasí a možné změně termínu.

Sraz na začátku kurzu:
S žáky se scházíme v 8:00 hodin přímo u El Speedo kanceláře ve Fýdku-Místku. Po krátkém představení a podání organizačních informací si rozdělíme paraglidingové vybavení a vyrážíme na cvičné terény, kde ihned začínáme s tréninkem.

Teorie:
Každému cvičení předchází krátký popis, vysvětlení teoretických principů a rozbor možných chyb.

Praxe:
Po seznámení a kratičkém úvodu si ihned na tréninkové loučce prohlédneme vybavení a začneme se na něm učit. Zvednout padák nad hlavu, běžet s vrchlíkem nad hlavou a ovládat ho, rozběhem odstartovat a poprvé se vznést pár metrů na zem a pak zase bezpečně přistát.

Další informace obdržíte po vyplnění a odeslání přihlášky na tento kurz. Přihláška je nezávazná, až po zaplacení kurzovného vám garantujeme místo na vámi vybraném kurzu.

Výběr termínů a přihlášky naleznete v našem kalendáři.

Pro bližší informace volejte ne tel. +420 603 311 661 nebo pište na info@elspeedo.cz .

Těšit se na vás bude
Dalibor Carbol a El Speedo instruktoři

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter