Ještě lepší zázemí pro piloty na kurzech

Možná to znáte: natřeme podlahy v koupelnách a v chodbičkách a společné kuchyni a jídelně. Tak jo, stavba už si sedla, epoxidové podlahy už jsou u zdí dřevostavby asi stabilní, je na to správný čas. 

Podlaha
A ten detail mezi zdí a podlahou – přebrousíme to, vyčistíme, vezmeme na to speciální tmel, uděláme to na pořádek. A co to umyvadlo… 

Umyvadlo a obklady
Tak jo, srovnáme přívod vody a odpady, dáme na zeď pod umyvadlo nové obklady. Ok, ať už je to pěkné. Ty jo, nechtělo by to ty obklady potáhnout až nahoru a předělat zrcadla? Ok, když už s tím děláme.

Zrcadlo a elektrika
Předěláme zrcadla na obklady a zaškrábneme tam i přívod elektřiny pro světla nad zrcadlem. Jo jo, to dáme. Víš, ta zásuvka by měla být spíše na druhé straně, to jo, to je jasné. Celou tu stranu pak přemalujeme koupelnovou barvou a bude to. 

Malujeme
Aj, barva trochu vyzrála, no nic, přemalujeme to celé. Takže asi rovnou i přetmelit, co? To je jasné. Jako že ten starý tmel je nějaký divný. Tak ho vyřežeme, přebrousíme a pak pořádně zatmelíme, OK.

Skleněné zástěny ke sprchovým koutům
A když už, tak ten závěs byl fakt nouzovka, původně tam měla být skleněná zástěna. Tak to odinstalujeme, zasádrujeme a vymalujeme. OK. Jdu shánět sklo. A rovnou i nové tmavé víka k odpadům, ať to vypadá, že?

Spárujeme
Ty, ale ta tmavší spárovačka na tom novém obkladu, jak jsi to dělal do půlnoci, nevypadá nejlépe. Tak všechno ven a znova světlou spárovačkou. A když už spárujeme, přespárujeme nově i ty sprchové kouty, co? Tak jo.

Chodbička
Hele a nechtělo by to rovnou vymalovat stejnou omyvatelnou barvou i tu chodbičku? Podívej, jak se to pořád špiní. Jo jo, dáme to do stejného odstínu. Jako že to rovnou i celé přetmelíme, když už se to bude takhle všechno malovat, že jo… 

No tak tohle všechno jsme museli dělat ve všech šesti koupelnách a chodbičkách a až pak jsme se slavnostně prokousali k tomu, abychom mohli vyklidit, vytmelit, vymalovat a znova nainstalovat sdílenou kuchyň a jídelnu. 

A je to, hotovo a je to připravené pro všechny ubytované na Flight Parku Javorový, vypadá to slušně a máme z toho radost. Takže jestli si někdo myslí, že v El Speedu máme v zimě klídek, tak ne tak úplně :o). Na jaře nás ještě čeká dodělávka obkladu na dveřích ve venkovních sprchách pro kempíky a hromada dalších drobností, ale když to děláte proto, aby se tam jiným líbilo a jim se tam pak líbí, tak to dává smysl.

Těšíme se na vás i na nové piloty v Základních kurzech, snad chata na Parasemech nepadne popelem. 

Držte se
Dalibor a El Speedo létající cirkus

El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter