Jižní Vietnam – El Speedo paraglidingová Expedice (leden 2018)

Jižní Vietnam 2018. Létání a cestování k sobě patří – to je jasné. A proto pro vás v El Speedu pravidelně připravujeme paraglidingovo-cestovatelské Expedice do různých oblastí světa. A kdo už s námi byl, tak dobře ví, že to není o nějakém jednoduchém vožení se po všeobecně známých místech. Jsou to akce, na kterých podrobně mapujeme známé, ale také objevujeme nové letecké oblasti. Hledáme cesty, způsoby a řešení, společně zažíváme cestovatelské dobrodružství.

Na tyhle akce se nehlásí lidé, kteří nemají dobrodružného a přátelského ducha. Na tyhle akce se nehlásí nikdo, kdo v každém problému a komplikaci vidí konec světa. Užít si času s dobrodružnou partou je fakt zábava, kterou hned tak člověk nenajde. Jestli vás tohle bere, tak máte co zvažovat. Nový Zéland, Kyrgyzstán, Argentina, Kolumbie, Chile, Kostarika – tyhle země už jsme projeli. A teď je na řadě pro změnu Asie – jižní Vietnam.

Mám připravenou kostru vietnamského programu – zatím vám můžu říct tolik, že akce bude v polovině ledna 2018, letenky jsou od 12.000 Kč a v části Vietnamu, ve které bychom se měli pohybovat, vidím 5 zajímavých letecky nezáludných oblastí – tedy pro piloty El Speedo kategorie Pilot 2 – 5.  Ale věřím, že tak jako na jiných akcích, tak i tam najdeme další letecké možnosti.Doporučoval bych lehčí vybavení, ať to ty „tuktuky“ uvezou :o) a pokud bude potřeba, tak tradičně nabídneme účastníkům Expedice lehké El Speedo vybavení za zvýhodněných podmínek.Na akci budeme mimo létání hledat i vietnamský styl života, jejich výbornou kuchyni, fotograficky zajímavá místa a hlavně klídek a duševní odpočinek.

Potřeboval bych znát váš předběžný zájem a na něj navazující nároky, ať můžu pokračovat v přípravě dopravy a dalšího zajištění. Zájem o akci mi, prosím, dejte vědět na dali@elspeedo.cz nebo volejte na 603 311 661. Uzávěrka přihlášek bude do konce 1. září 2017, tak ať se nám na podzim podaří zase vybrat nějaké zajímavé letenky.

Budu se těšit na vaše reakce
Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter