Katusha 2014 – aktuální nejžhavější a závěrečné info před závodem…

Počasí

Tak podle všeho to vypadá na úplně normální letový den ve stylu letošní sezóny. Severovýchodní a asi i severní proudění jeden dva metry za sekundu, takže myslím že OK. Kapat by nemuselo, teplota 18-20 stupňů – zatím vše podle objednávky. Tak neváhejte a přijeďte – pokud nemáte tým, tak vám ho poskládáme na místě, banda co nemá kolegáčky je docela početná.

On line výsledky

Na webu www.katusha.cz naleznete letos poprvé on-line aktuální pořadí už v průběhu závodu. A samozřejmě taky konečné výsledky – jenom co se závodníci objeví v cíli. Takže nemá smysl čekat na výsledky vytištěné na papíře, vše bude na našem webu a tam to taky najdete.

Ubytování

Tak jestli se chcete stejně jako my odpoledne a večer po závodě bavit na koncertech, které jsme připravili a řešíte kde složit hlavu, ať pro vás nemusí nikdo jezdit, tak hlásím, že U Haliny (tam jak máme školní chatu) jsou ještě 3 chatky volné. Taxík z Třince a zpět stojí 200 Kč – takže se ve skupince můžete odvést od lanovky k Halině a tím se problém řeší. Pro rezervace volejte 604 955 900.

Jinak stany si můžete postavit na ploše, kde se balí padáky. A to taky řeší situaci…

Jo a už dnes večer je Party stan v provozu, hudba a pivko připojeno, kdo si chcete usnadnit ranní dojezd, tak máte směr.

Uvidíme se zítra a s některými už dnes večer, čest!

Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter