Kus práce za námi, díky za spolupráci…

Nabídli jsme možnost pobytu na Flight Parku Javorový za pomoc při údržbě a dodělávkách. A povedlo se. 

Máme nově vymalované pokoje pro hosty, všechny záchody a koupelny, nainstalované modřínové zábrany na zdech, dokončenou a taky vylepšenou horní kuchyň s jídelnou, předělaný El Speed bar, nainstalovaný a naprogramovaný nový kávovar – a to je třeba prubnout, pospravovaný El Speedo office a hlavně taky výukovku, dřevo nově vybroušené a navoskované, zapracovali jsme na venkovním BudkaBaru, podařilo se i pohrabat hromady listí, zazimovali jsme samotížný ohřev vody a u toho jsme měli i nějakou tu zábavu a pohodu, létání taky bylo, no prostě všechno jak má být.

Moc bych chtěl poděkovat všem, kteří do toho šli a taky našim instruktorům a asistentům, protože máme i parádně posekanou, vyčištěnou a poladěnou západní startovačku na Jawci i s natřenými tabulemi. 

Takový listopad, ve kterém jsme si uměli vyjít vstříc, to je hodně fajn. A s klidným svědomím se můžeme připravit na oslavu konce roku :o). Přijďte se podívat, pobýt soukromně či pracovně, nebo jestli chcete pomoci zorganizovat nějakou akcičku, tak se ozvěte.

A na čem budeme dále pokračovat?

Tak ještě do konce roku budeme do pokojů instalovat zavěšené modřínové skříňky, vylepšovat vzhled umyvadel bukovým dřevem, pracujeme na nové verzi obslužného programu k budově a celému areálu Flight Parku Javorový, dokončujeme novou verzi programu samoobslužného baru, začínáme pracovat na samoučících algoritmech, které budeme chtít koncem roku 2021 integrovat do nové verze ovládání budovy, a mnoho dalších drobností jako dokončení venkovních sprch, kamenných chodníků k pódiu, nasazení keřů na střechu, atd. Prostě nezastavujeme!

Co je ale fakt výzva na jaro 2021 – to je připojení chovu ryb k hydroponické farmičce, kterou jsme odlaďovali v tomto roce. To bude akce :o). Tak sledujte co bude dál a kdyby jste se chtěli přidat, tak se ozvěte.

Ještě jednou díky a brzy na viděnou
Dalibor a El Speedo team

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter