Lyžování s rodinkou v Beskydech

Ubytujte se u nás ve Flight Parku Javorový s rodinkou a vyzkoušejte sjezdovky v okolí Javorového. Z výukové místnosti jsme udělali hračkárnu pro děti s projekcí filmů a pohádek, do kamerou zabezpečené úschovny si uložíte lyžařské harampádí, ve Speed baru pro vás můžeme připravovat snídaně a večeře, také horní kuchyň a jídelnu můžete používat pro vlastní krmení divé zvěře, koupili jsme druhého sedmimístného Land Rovera, abychom vás s rodinkou a lyžemi mohli přiblížit na Javorový i jinde po okolí, prostě chceme aby se vám v Beskydech líbilo i v zimě. 

Na lyžování tady máme Ski areál Řeka, Ski areál Mosty u Jablunkova, jestli půjde vše podle plánu, tak i Javorový by mohl fungovat a kousek je to i do Polska, kde je areálů habakuk. Můžete klidně jezdit každý den na jiném místě. To se dá spojit taky s velkým aquaparkem ve WISLE, na Olešné i menším v Třinci. Užít si můžete několika saun, na hokejový stadion můžete vzít děti na zápas Ocelářů Třinec s “vaším” týmem, atmosféra bývá parádní nebo vzít děti v sobotu na bruslák za 10 Kč :o). A běžkami po hřebeni z Javorového na Ostrý je to taky fajnové. Pokud byste se rozhodli pro delší tůru z Javorového na Prašivou, tak vás z pod Prašivé svezeme zpátky do Flight Parku Javorový. 

No a když na to přijde a vezmete si s sebou boby, tak vás Lanďákem popostrčíme na kopec a můžete si dát večerní sjezd. Destinaci vybereme podle aktuálního sněhu :o). 

Zajímavou nelyžovací variantou je i návštěva krásného polského Krakova.

Užijte si u nás domácké atmosféry, Beskydy jsou fajn ;). K dispozici máme 6 pokojů po 2-5 lůžkách s přistýlkami, pro rezervaci je potřeba volat Blanku +420604975490 nebo na uabytovani@javorovy-vrch.cz, o program bych se vám osobně rád postaral, protože letos Mexiko vynechávám a protože s dětmi taky pořád někde popojíždíme. 

Na pokoje a možnosti se mrkněte na javorovy-vrch.cz.

Budu se těšit na viděnou
Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter