Martina a její první tandemový let – rovnou v Dolomitech…

Po pěti letech vztahu si s Mužem dáváme už téměř výhradně zážitky. Letos to dopadlo dokonce tak, že z jednoho dárku nakonec byly hned dva tandemové lety na paraglidu.

Naše dobrodružství v Dolomitech začalo v dubnu, kdy jsem večer před odletem na Madeiru dostala tajemnou plechovku. Obal hlásal “turecká káva”, ale uvnitř jsem našla tričko letecké školy a poukaz na termický let na paraglidu. Když jsem se začátkem léta domlouvala na termínu s pilotem Alešem, ukázalo se, že chystá výlet do hor, kam potřebuje správně praštěné klienty. Co na to říct, znělo to jako výzva, a tak jsem původní hodinový let pro jednoho změnila na víkendovou akci v Dolomitech pro mě i Muže.

Ha! El Speedo nabízí zahraniční tandemy za ceny jako v ČR. Kup tandem na Vánoce, přihlas se na zahraniční výlet a my vedle tebe poletíme na tandemu s obdarovaným. Nebo může obdarovaný letět kdykoliv u nás v ČR. Je to jenom na něm.

Jaký tandem objednat? Mrkni zde: https://elspeedo.cz/tandemy/ .
A navíc El Speedo dárková “ADRENALINOVÁ KONZERVA” s tričkem a poukazem je super – zaujme a udělá radost.

Napadlo tě, jak to naladit ještě nějak jinak? Volej Marcelku 777 311 661

Líbí se vám tenhle nápad – přepošlete to známým, či objednávejte dříve, než začne ten vánoční mumraj, ať to vyřešíme v klidu a v čas.

Díky a těšíme se na společné létání
El Speedo team

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter