Mauricius a Réunion – El Speedo Expedice 2021

Taková je nová doba, hodně se toho mění, na některé věci si budeme muset zvyknout a na některé bychom si moc zvykat neměli. Jedna z nich je, že když chci létat v teple, tak musím do tepla. To je jasné, ne? Ve hře byla Kostarika, Madagaskar, Socotra, Kolumbie – no a nakonec poletíme kousek od Madagaskaru na ostrovy Mauricius a Réunion. Dříve anglické a francouzské kolonie, krásná příroda, pláže, korálové útesy a taky létání. Nic extra velkého, esteticky velmi vydařené spíše menší oblasti, ale rozhodně dost velký prostor, abychom mohli létat, cestovat, užívat ve vlnách a taky třeba surfovat nebo kitovat. 

Pro koho je akce vhodná: středně i více pokročilí, létání tam není příliš složité, ale samostatné starty a přistání do nových míst je třeba zvládat. Kategorie El Speedo 2-5

Program:

Letecká oblast není zas tak velká, ale na to navazuje velmi zajímavé okolí. A navíc máme na létání k dispozici oba ostrovy – Mauricius i Réunion, mezi kterými přejedeme lodí. Ráno budeme tvořit optimální letovou trať a alternativní odpolední program. Takže paraglidingový trénink, estetika, dobrodrůžo, objevování vzdušných zákoutí, odpoledne další akce, cestování, grilovačky, nic povinného, kdo chce, tak má plán, kdo chce osobní relax, tak volí romantické procházky po bílých plážích s výhledem na nekonečnou hladinu Indického oceánu. 

Termín: 2. – 20. 1. 2021

Cena: 14900 Kč

  • našim absolventům poskytujeme slevu 10-50%. Více informací naleznete v našem Absolventském programu.

Cena obsahuje:

  • pomoc při organizaci společné dopravy a ubytování,
  • termické mapy terénů,
  • zapůjčení vysílačky,
  • technický servis při jakýchkoliv opravách či seřizování vybavení,
  • pomoc a servis při leteckých aktivitách,
  • něco málo pro dobrodružné povahy :o) – info jako vždy až těsně před akcí,
  • El Speedo dárkový balíček,
  • fotografie z celé expedice,
  • a samozřejmě grilování :o).

Letenky: zatím s možností vrácení i změn, takže v poho, cena kolem 15.000 z Prahy

Už teď hledáme cenově zajímavé ubytování v tom správném prostředí, řešíme možnosti letenek a auta. Velmi zajímavá bude kombinace létání a kitingu (surfingu, šnorchlování, válení se ve vlnách). Takže jestli něco z toho chcete a vybavení máte, tak zvažte, jestli to vzít s sebou. Osobně beru nový El Speedo one-skin LEMMY, lehoučké výbavko a kitingovou výbavu. 

On-line přihlášku zprovozníme začátkem týdne, zatím pište na info@elspeedo.cz nebo volejte na +420 603 311 661, na tuhle akci se fakt moc těším a věřím, že si to společně parádně prolétáme, procestujeme a progrilujeme :o). 

Omlouvám se, že je to tak na poslední chvíli, ale doba je taková. Tak dejte vědět a pojeďte to vydýchat do tepla :o)
Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter