Nové El Speedo PARASEMY 2019-2020

Cyklus El Speedo PARASEMŮ se rozrostl o nové formáty – SAFETY MOTO PARASEM, XC MOTO PARASEM a WINDY PARASEM. Vzdělávejte se a trénujte s námi :o).

Proč to děláme?

S příchodem nových motorových pilotů do El Speedo týmu jsme se přirozeně dostali na otázku jak můžeme zlepšit školení motorového paraglidingu v ČR, jaké zajímavé projekty pro začínající i pokročilé piloty můžeme nastartovat či jakých projektů bychom se chtěli účastnit. No a taky jak můžeme pomoci při veřejné osvětě, jaké nové výukové materiály je potřeba vytvořit a jak to všechno vtěsnat do našeho nabitého kalendáře. Dali jsme hlavy dohromady, požhavili telefony, udělali několik osobních schůzek a znovu nastoupili do vlaku s názvem “Motorový paragliding Česká Republika”. 

Z mého pohledu tenhle vlak nějak jede, má to sice svoje mouchy, někdy vlak zbytečně zabrzdí, někdy nejsou uklizené toalety, ale lístky nejsou zrovna levné a tak jede. A ve vagonech lidé jsou. Přátelští a komunikativní, možná jenom to přecházení mezi vagóny, to se moc nedoporučuje, člověk musí dávat bacha, aby ho nějaký průvodčí neseřval, že neví, kde je jeho místo. Ale To jsou problémy tak trochu tradiční, a  to i v jiných vlacích.

A co jsme tedy v El Speedu vymysleli? Chceme zavést lístky bez nutnosti pevné místenky, chceme nabídnout lístky s přesnou cílovou stanicí a také čistější záchody. No a taky zavést volné přestupování z vlaku Motorový paragliding do vlaku Volné létání a naopak a to na jeden lístek. Zajímá vás to? Myslím, že by mohlo :o).

Kdy to děláme? 

11. – 13. 10. 2019 SAFETY MOTORARASEM v Beskydech

18. – 20. 10. 2019 SAFETY MOTORARASEM v Polsku (v PL jazyce)

8. – 10. 11. 2019 WINDY PARASEM v Beskydech

15. – 17. 11. 2019 2019 XC MOTOPARASEM v Besykdech

Březen 2020 SAFETY MOTORARASEM v Beskydech

Duben 2020 SAFETY PARASEM v Beskydech

Duben 2020 XC MOTOPARASEM v Besykdech

O skladbě přednášek, praktických ukázek a tréninkových cvičeních vás budeme informovat vždy měsíc před každým PARASEMEM. 

Pro koho to děláme?

Chceme promíchat volné i motorové létání, chceme pozvat i širokou veřejnost. Prostě pro všechny, kteří se o uvedených tématech chtějí dozvědět více, rozšířit si tak své obzory. Na akci je omezený počet míst a proto je potřeba se dopředu zarezervovat. Přihlašovací formulář a bližší info k aktuálnímu programu brzy zveřejníme.

Těšíme se na vás
El Speedo team

Komentáře
  • Dalis
    Odpovědět

    No skvělé.. vždy přesně víte co ještě zlepšit a přitom se zdá že zlepšit to již nejde. jen tak dál, držím palce 🙂

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter