Nové schéma El Speedo PARASEMŮ

PARASEM – tedy veřejné paraglidingové semináře spolu s venkovním trenažérem odhozu záložních padáků jsem s El Speedo instruktory začal organizovat už v roce 2008. Časy se mění a schémata této naší tradiční akce také. 

Nyní bych vám rád představil nové schéma El Speedo PARASEMŮ, které jsme už v únoru začali a dále v něm budeme chtít pravidelně pokračovat. Cílem je nová nabídka kvalitních – tématicky zaměřených akcí. Cílenější, s tradičně individuálním přístupem a atraktivním programem.

Pro volné bezmotorové létání:

SAFETY PARASEM (únor) – akce zaměřená na použití záchranných systémů, výuku balení záložních padáků, video rozbory incidentů a nehod. Akce připravena také jako povinný roční seminář instruktorů.

XC PARASEM (duben) – akce zaměřená na ustřeďování termických proudů, taktiku a trénink paraglidingových přeletů a balení záložních padáků. 

WINDY PARASEM (říjen-listopad) – akce zaměřená na trénink křížových startů, groundhandling, svahování, přistání v silnějších větrných podmínkách a balení záložních padáků.

Pro motorový paragliding:

SAFETY MOTOPARASEM (březen, říjen) – zaměřujeme se na bezpečnost motorového paraglidingu, kontrolu, instalaci a způsob použití záchranných systémů a postupy při výcviku motorového paraglidingu.

XC MOTOPARASEM (listopad) – zaměřujeme na letové prostory, rozbor meteosituace a tvorbu přeletových tratí a komunikaci při letu ve skupině.

Výukové a tréninkové možnosti Flight Parku Javorový nám umožňují takovéto a další podobné akce, chceme se s vámi o naše zkušenosti rozdělit a dělat paragliding přístupnější a bezpečnější. Máte možnost být u toho. Za několik dní (6. – 7. 4.) nás čeká dubnový XC PARASEM, program právě dolaďujeme, pošlete přihlášky ať víme s čím počítat a brzy na viděnou…

Dalibor Carbol
El Speedo – náskok díky přístupu… ;o)

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter