Novinky na El Speedo výletech na rok 2011

Už dříve jste si mohli zvyknout na naše rozdělení pokračující výuky na „Nabídku pro piloty“ a „Pro pokročilé“. V těchto dvou ucelených programech nabízíme celkem 15 typů kurzů. V naší nabídce můžete navíc nalézt tzv. akce s přívlastkem, ve kterých se kromě základního programu zaměřujeme také na onen „přívlastek“. To už tady bylo (tedy kromě dvou nových produktů, o kterých bude ještě řeč). 

Z naší tradiční nabídky jsme letos vypustili snad jen Slovak Safari, ale o to více jsme se mohli změřit na nová dobrodružství na Expedicích a Expedičních výletech. V minulém roce jsme se velmi namlsali Expedicí v Kyrgyzstánu i výlety do Rumunska a různých koutů Slovinska. Letos bychom v tomto směru chtěli pokračovat. Takže tradiční výuka termického létání na Termických výletech, poznávací Expediční výlety a SIV a Bezpečnostní kurzy určitě zůstávají, ale trochu přitlačíme na Expedice a Expediční výlety do nových oblastí – protože to jsou vždy skutečně velmi zajímavé výzvy.

GForce-trainer
Jako žhavou produktovou novinku bychom vám chtěli představit trénink na GForce-traineru v Rakousku, na kterém můžeme trénovat až při 7G přetížení. Správné držení hlavy, paží, nohou, pozice těla, správné dýchání – to všechno má vliv na bezpečném zvládnutí přetížení při různých režimech letu. K dispozici máme dva tréninkové programy – hodinový a jednodenní. Výuku na tomto trenažéru budeme spojovat s Bezpečnostním tréninkem nebo s Expedičním výletem v Rakousku.

Bližší info naleznete v sekci Nabídka pro piloty.

2 El Speedo Land Rovery Discovery 4×4
Jsme velmi rádi, že naše škola disponuje těmito vozítky, díky kterým se z některých našich Expedičních výletů stávají skutečně dobrodružné poznávací akce. Padáky vždy s sebou, ale podíváme se i do míst, do kterých by se Bělouš, Červeňák nebo Modrák (pro neznalé – to jsou naše školní Tranzity) asi těžko dostal. I když, to je taky na zvláštní diskuzi :o))).

Pojištění do zahraničí
Tak už dokonce i splňujeme potřebnou legislativu pro sjednávání pojištění a tak vám mimo jiné můžeme nabídnout zajímavé cestovní Europojištění Profesionál za cenu 1460 Kč/rok – vhodné i pro paragliding. Takže jestli máte zájem, kontaktujte nás nebo vyplňte objednávku přímo na webu pojišťovny.

Bližší info naleznete v sekci Pojištění.

Foto uložené na serveru
Fotografie z každé akce budete mít uloženy u nás na serveru zabalené v jednom zazipovaném souboru. A rozesíláním DVD s forografiemi byl často problém, ne vždy se dostaly na váš stůl včas a tak věříme, že toto řešení je v současné době daleko jistější. Pokud nebudete mít možnost si fotografie stáhnout, budeme se snažit vám fotky nahrát ještě v závěru akce nebo vás bude vypálené DVD čekat u nás v kanceláři.

Zapůjčení kompletního paraglidingového vybavení
Již tradičně nabízíme všem zájemcům o naše výlety také zapůjčení kompletního vybavení. Cena i letos zůstává 300 Kč/den, koncem února 2011 budeme mít vybavení také v systému našeho Test centra, takže si jej budete moci zamluvit.

Nové lokality
A do jakých nových lokalit se tedy letos chystáme? Rozhodně pojedeme objevovat další zajímavá místa pro létání v Rumunsku, připravujeme také obdobou akci i v Bulharsku, na letošní expedici v Kyrgyzstánu se podíváme také do oblastí, do kterých jsme se díky politickým nepokojům loni nedostali, v závěru léta nás pak čeká Provence no a mezi tím bychom rádi navštívili mnohé terény z jižní strany Alp. A už teď bychom vás rádi připravili na to, že ledna 2012 poletíme na Nový Zéland. To abyste se už třeba mohli na takovou akci duševně připravit :o).  

Jo a taky připravujeme Termický výlet na Antarktidu – to jsme se zrovna dohodli s Patrikem. A Slávek si chce jít potom ulovit želvu na Fiji. Doletí tam na odvijáku za rybářskou lodí.

Budeme se těšit na viděnou
El Speedo instruktoři

El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter