Otevírání beskydského nebe 2012 (NOVĚ: 19. – 22. 4.) – pojďte to oslavit přelety

Již loni jsme se rozhodli vítat leteckou sezónu přeletem a ani letos tomu nebude jinak. Minulé Jaro jsme letěli ze Skalky přes Lysou horu a přístávali na Javorovém vrchu. Co bude letos? Připravili jsme pro vás podporu hned na 4 jarní dny.

Přestavba chaty na naši novou školní základnu v Areálu U Haliny v rámci projektu FLIGHT PARK Javorový finišuje – tedy výuková a společenská místnost, ubytování, vnitřní ohniště s grilem, venkovní teráska, tak jak to máme rádi. Kolem této školní chaty je několik dalších chatek s vlastní kuchyňkou a sociálkami, které čekají právě na vás. Takže využijeme této příležitosti a představíme vám toto fajnové místo pro piloty.

NOVÝ Termín: 19. – 22. 4. 2012.

Kde: Areál U Haliny, rezervace ubytování přes FLIGHT PARK Javorový (www.paragliding-beskydy.cz)

Přijďte si s námi zalétat kterýkoliv letový den, nebo přijeďte k nám na celé 4 dny. S našimi instruktory se vám budeme věnovat, budeme hodnotit počasí a možnosti přeletů, budeme se starat o svozy, a v sobotu si dáme první větší grilovačku v novém místě našeho javorovského působení. A u toho byste neměli chybět. Akce je FREE, max. se budeme skládat na naftu při vývozech a svozech.

Přihlášku naleznete zde.

Přihláška je ale nutná, ať víme kolik ubytování, aut a svozařů a ohně zajistit. Také kdyby počasí nebylo úplně vhodné, abyste věděli o posunu termínu (dopředu i dozadu). Pokud budete chtít zapůjčit vybavení (S-XL), nebo vyzkoušet naše nové padáky (vel. zatím 26 a 28), dopište to do přihlášky.

Těší se na vás
Dalibor, Patrik, Radim, Pavel, Slávek, Lukáš, … 

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter