Paragliding výuka On-line – novinka na 2013!

Už jste si možná všimli, že postupně doplňujeme naše internetové Paragliding Centrum, On-line nadstavbu ke knize Paragliding, kterou dostáváte na našich Základních kurzech nebo si je kupujete v Elově obchodě.

Jestli o tom ještě nic nevíte, tak koukněte na www.paragliding-centrum.cz . Najdete tam řadu našich starších i nových článků, výuková videa LAA ČR, mnoho fotografií, obrázků a animací – prostě zajímavé informace pro širokou škálu pilotů.

BASIC verze – pro zájemce o paragliding

Celý projekt On-line výuky má několik úrovní a to, co vidíte v základní „veřejné“ BASIC verzi je skutečně jen základ. Navíc je to stále otevřené, protože postupně doplňujeme další články, fotky, animace a videa. Prostě jednoduchý a rychlý přístup k paraglidingovým informacím pro zájemce o volné létání. Pokud se zaregistrujete jako uživatelé BASIC verze, budou vám informace o nově doplněném obsahu chodit na váš mail.

PREMIUM verze – pro absolventy a samouky

Další úrovní tohoto projektu je PREMIUM verze, která navíc obsahuje také výuková videa k SIV výuce (od 1. 5. 2013), výukové programy a také do ní v průběhu letošního roku budeme umisťovat záznamy přednášek doplňující Základní výuku. Ideální pro absolventy Základních kurzů a domácí samouky. PREMIUM verze je zpoplatněna částkou 500 Kč/rok. Ale není to jen o výuce. Využijte jako naši PRÉMIOVÍ zákazníci také prémiových nabídek na paraglidingové vybavení či volné místo na našich kurzech a výletech. Bližší informace získáte u našich instruktorů nebo v El Speedo kanceláři.

MASTER verze – pro instruktory

Tato verze obsahuje El Speedo výukové metodiky, se kterými se potkáváte nebo budete potkávat na našich kurzech.

PES On-line– Pilot Education System pro piloty

Na tento metodický nástroj jste si už asi zvykli na našich SIV kurzech a Bezpečnostních trénincích. Letos jsme tento program přepracovali do Androidí aplikace a budeme ho naplno zapojovat i do Základních kurzů, Perfektních startů a Přesných přistání. A vy k těmto informacím budete mít přístup právě na našem Paragliding Centru na svém osobním účtu. Data se synchronizují automaticky a tak se prakticky hned po kurzu můžete podívat na vaše nejčastější chyby kteréhokoliv manévru, který na těchto kurzech vyučujeme. Naše výuka pro vás tímto krokem dostala nový rozměr. A to byl jeden z cílů nového Paragliding Centra.

Užívejte krásného počasí a brzy naviděnou.

El Speedo – náskok díky přístupu… 

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter