Lednový relax a trénink na Kanárech – pojeďte s námi na Lanzarote

Lanzarote v lednu – slunce, padáky, moře a tinto de verano

Zveme vás a vaše partnery nebo kamarády na lednové řádění s padákem i bez něj v teple a pohodě na Lanzarote – nejparaglidingovější z Kanárských ostrovů.

Na Lanzarote jezdíme už mnoho let a stále objevujeme nové chuťovky, které nabízí. Další místa na trénink, létání, zevlování, … Mezi Kanárskými ostrovy asi vede v množství startovaček na všechny směry větru. My si tam užíváme především tepla, dobrého jídla a pití, kolmých útesů, pláží, a toho, jak blízko je to všechno u sebe. Lanzarote je pro nás synonymem tepla, dlouhé svahovačky, tréninku a bezstarostného užívání si a odpočinku.
Leden tam sice patří mezi nejchladnější měsíce, ale i tehdy se teplota drží přes 20 a může vystoupit i na 27 °C. Teplota vody v Atlantském oceánu se i v zimě pohybuje mezi 19 – 22 °C.

KDY
Tentokrát jsme termíny naladili podle  nejpohodlnějších a levných přímých letů z Berlína na
12. – 18. 1. 2022 a
19. – 25. 1. 2022
Ta letadla létají 11., 18. a 25. ledna. Jak vidíte, kdo chce, může tam s námi řádit i dva týdny (nebo bez nás i déle).

JAK A KDE SE TAM LÉTÁ
Poměrně malý ostrov o délce 60 km a šířce 12 km je ideální pro náš sport. Hory nejsou závratně vysoké (do 700 mnm) a jsou rovnoměrně rozmístěny po celém ostrově. Na každý směr větru, které zde převážně foukají, je na Lanzarote startoviště a na žádné z nich to není daleko. Kopečky jsou od menších, s převýšením několik desítek metrů, až po stovky metrů vysoké útesy. Některé přistávačky a pláže skýtají dostatek prostoru k pozemnímu tréninku.

JAK S RÝMEČKOU-19?
Máme ověřeno, že cestovat se dá, tak se chraňme a věřme, že to tak zůstane. Pravidelně sledujeme aktuální pravidla a budeme vás informovat. Zatím (ke 25. 10. 2021) stačí potvrzení o prodělané nemoci nebo negativní test nebo očkování. Pro nástup do letadla zpravidla musí být negativní test v každém případě.

Na Whats Up máme skupinu, kde si budeme předávat aktuální informace a pokyny.

A CO TEĎ?
Dát nám vědět, že chcete jet – ideálně vyplnit přihlášku.
Zařídit si dovolenou a šetřit rodinobody.
Koupit letenku.
Přežít Silvestra a nenakazit se 😀

Těšíme se na vás 🙂

Nebojte se zeptat na podrobnosti Slávka na telefonu 777 09 14 75. Hlaste se nezávazně, i když ještě váháte, ať víme, kolik by nás mohlo být – to kvůli ubytování a dopravě.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter