Lednový relax a trénink na Kanárech – pojeďte s námi na Lanzarote

Zveme vás a vaše partnery nebo kamarády na lednové řádění s padákem i bez něj v teple a pohodě na Lanzarote – nejparaglidingovějším z Kanárských ostrovů.

Na Lanzarote jezdíme už mnoho let a stále objevujeme nové chuťovky, které nabízí. Další místa na trénink, létání, zevlování, … Mezi Kanárskými ostrovy asi vede v množství startovaček na všechny směry větru. My si tam užíváme především tepla, kolmých útesů, pláží, a toho, jak blízko je to všechno u sebe. Lanzarote je pro nás synonymem tepla, dlouhé svahovačky, tréninku a bezstarostného užívání si a odpočinku.

KDY
6. – 12. ledna 2019

– plus – mínus den-dva, každý podle svého volna a podle nejvýhodnějších letenek,
– náš trénink a létání tedy plánujeme na týden.
PILOTI

Lanzarote láká všechny piloty a jejich partner(k)y, kteří si rádi prohřejí zmrzlé kosti. Od začítečníků po experty – pro všechny je tam, co si jen představí: Všechny druhy startů – na berana, na kříž, na kobru, na Němce nebo na Rusáka. Vodit si padák nad hlavou sem a tam po přistávačce nebo startovačce. Do zblbnutí opakovat pokusy o top-landing. Svahovat stovky metrů vysoký útes nad rozvlněným mořem. Prostě lážo-plážo, tvrdý trénink nebo srandičky – blbůstky, jak je komu libo…

TERÉNY

Létání na Lanzarote je především svahování na menším či větším prostoru. Nejvíc si ostrovní létání užijeme v čerstvém větru, který nás udrží nad kopcem nebo útesem. Kopečky jsou od menších, s převýšením několik desítek metrů, až po stovky metrů vysoké útesy. Některé přistávačky a pláže skýtají dostatek prostoru k pozemnímu tréninku.

BYDLENÍ

Leden je uprostřed kanárské off-season (mimo hlavní sezónu), takže apartmán pro 3 až 4 osoby běžného standardu s koupelnou a kuchyňkou je za pár Euro. Potřebujete jen ručník (a někdy ani ten ne).

JÍDLO

Kuchyňka apartmánu je dostačující k přípravě slušné snídaně a jednoduché večeře. Suroviny se dají nakoupit v supermarketu za přijatelné ceny. Bocadillos (luxusní sendviče / svačinky) jsou ke koupi na každém kroku. A samozřejmě se všichni těšíme na grilování čehokoli (u řezníka jsme dostali luxusní hovězí, přestože jsme nikde na ostrově neviděli jedinou krávu :-O ) na pláži.

DOPRAVA
Dá se tam dojet i lodí (mimochodem, i lodě se prý dají stopovat, jestli máte někdo dost času…), ale nejpohodlnější je to letadlem. Od nás s nízkonákladovkami třeba přes Londýn nebo Madrid, nebo z Německa či Rakouska i přímo.

Ostrov brázdíme pronajatými autíčky (nejlepšími terénními vozy na Světě) – do každého se vejdou 3 až 4 padáčkáři.

CENY
Za letadlo a cestu na/z letiště 5 – 10 tis. Kč,
za pronájem auta a pohonné hmoty asi 80 €/os.,
za bydlení asi 70 – 100 €/os./týden,
za jídlo asi jako na kterékoli jiné dovolené – člověk se vždycky trochu spustí…,
za pití trochu víc – vítr a slunce člověka vysuší,

za týdenní intenzivní trénink s El Speedo instruktory 4900 Kč (mínus sleva pro naše absolventy 10-50%).

CO JE V CENĚ
– služby instruktora (informace o letových terénech, analýza předpovědí počasí, technický servis, výuku na zemi, pomoc na startu, navigaci po startu),
– zapůjčení radiostanice,
– fotografie z celé akce,

– dárkový balíček.

Nebojte se zeptat na podrobnosti Slávka e-mailem, nebo raději telefonem: 777 09 14 75. Hlaste se nezávazně, i když ještě váháte, ať víme, kolik by nás mohlo být – to kvůli ubytování a letenkám. Přihlášku pro piloty najdete zde.

Tešíme se na společné létání.
El Speedo tým.

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter