Paraglidingový workshop ve Stolárně 24. 2. 2018

Tak už se po našem vietnamském dobrodružství pomalu dostávám zase do otáček :o). Na stavbě makáme, posouváme to tak, abychom měli v polovině dubna spuštěný provoz, přihlášených borců na základní výcvik postupně přibývá, jarní akce v Itálii a Slovinsku se také postupně blíží, ale co je první v řadě, to je PARASEM.

Časový harmonogram je odladěný, ten zůstává prakticky nezměněný. Co ale samozřejmě připravujeme stále nové, to jsou přednášky. Protože PARASEM – to je trénink odhazování záložních padáků, prověrka vašich záchranných systémů a odstranění případných problémů. Nácvik skládání záložních padáků a také přednášky.

A jaké jsou letošní hlavní témata?

  1. Čtvercové záložní padáky – rozdíly a vlastnosti
  2. Aktuality k beskydským letovým terénům
  3. Jak si opravit poškozený vrchlík

A další témata jsou:

  • Aktuality Horské služby v Beskydech
  • B-GO – nová aplikace pro piloty i doprovod
  • cestování a létání ve Vietnamu
  • a jasně že, taky jak se ten náš záchranný mozol na sedačce vlastně balí!

No ale co je letos docela jinak, tak to je hudební program. Kdo jste byli na loňské Katushi, tak dobře víte, jak se hrálo, tančilo a zpívalo. Ne, teď nemluvím o “rytmické místnosti”, ale o těch borcích, co nám hráli do té doby, než poprvé přijela policie :o))).

Prostě super hráči, kteří se nebojí žádného songu a jestli vás jenom trochu zajímá s čím se tentokráte vytasí, tak si určitě na večer udělejte čas, bude to stát za to.

Jestli chcete free nocleh ve Stolárně ve spacáku, tak se fofrem zahlaste, potřebujeme vědět, v jakém režimu to máme zařizovat. A při balení s vámi taky počítáme, ať si to zase trochu zopakujete nebo ať se to už konečně naučíte :o).

Těšíme se na viděnou
Dalibor Carbol a El Speedo létající cirkus

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter