Piloti v Beskydech – nové cíle, nové stanovy, nový web. Buďte našimi členy…

Mnozí si určitě pamatujete, jak jsme zakládali o.s. Piloti v Beskydech. Za dobu existence tohoto sdružení se nám podařilo udělat mnoho práce na nových i starých letových terénech a hlavně změnit stará schémata financování beskydských letových terénů.

A jsem tedy velmi rád, že po krátké odmlce se nám podařilo vydefinovat nové cíle občanského sdružení Piloti v Beskydech, vytvořit nové stanovy a komunikaci mezi členy postavenou na internetových formulářích a anketách umístěné v novém Klubovém webu. Jako velmi důležité považuji poskytnutí odděleného prostoru pro profesionální instruktory a tandemové piloty, díky kterému budeme schopni presentovat jednotná kvalifikovaná stanoviska k souvisejícím tématům.

Chtěl bych vás všechny pozvat na náš nový web a vyzvat vás, abyste se stali našimi členy. Abyste nám dávali podněty k naší činnosti, využívali výhodných nabídek, které se budeme snažit vyjednat u pojišťoven a dalších firem a organizací – prostě byli u toho. Členství v našem Klubu je tedy vhodné pro všechny piloty, ne jenom z Beskyd :o).

Nový web Pilotů v Beskydech:
www.pilotivbeskydech.cz

Všem, kteří jste už členy byli a nyní se v seznamu nemůžete najít, bych se chtěl omluvit, ale seznam na starém webu se propadl do ztracena. Web byl umístěn u jednoho z členů Klubu a po přesunu dat bylo po seznamu. Seznam tedy postupně doplňujeme. Požádal bych vás proto o nové vyplnění přihlášky, ať vás do seznamu můžeme rychle doplnit. Děkuji za pochopení.

Za o.s. Piloti v Beskydech
Dalibor Carbol

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter