Podzimní tréninkový program pro začínající piloty 2020 – jedeme dál!

Základní výcvik v Beskydské škole létání letos pokračuje až do listopadu. A jak to jako chceme dělat?

Situace s COVID-19 se pořád nějak mění a dokud nebude na trhu očkování, tak budou zřejmě přicházet různá omezení. No a po našich zkušenostech z letošního jara, kdy jsme vedli výuku v různých režimech omezení přímo v našem paraglidingovém centru Flight Park Javorový, jsme připravili zajímavý tréninkový program i na letošní podzim.

Budeme pružně využívat letového počasí k tréninku nejen u nás v Beskydech, ale také v Rakousku, Slovinsku nebo Itálii – co nejefektivněji podle toho, kde to zrovna počasí a COVID umožní. 

Takže zájemci o základní paraglidingový trénink na licenci PILOT budou mít u nás možnost zajímavé kombinace terénů Beskydy-Alpy. A to stále za stejných finančních podmínek. Náklady na kurz se zvýší jen o případný transport do alpských lokalit (1500-2000 Kč v El Busu nebo vlastní doprava třeba sdílená s dalšími účastníky kurzu). A pokud zůstaneme v Beskydech, tak to třeba proto, abychom využili větru pro důkladný nácvik svahování namísto tréninku termického létání.

Jestli máte kolem sebe kamarády či známé, kteří hledají zajímavou týdenní akci na které se mimo jiné naučí létat na paraglidu, tak je nasměřujte k nám a my už se o to postaráme :o).

Díky a držte se

Dalibor a El Speedo team

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter