Pojďte sezónu přivítat přeletem Skalka – Lysá hora – termín se brzy dozvíte…

Bavili jsme se o tom a máte pravdu. Učíme vás létat přelety všude možně ve Světě, jezdíte s námi na mnoho akcí, a mnozí z vás přitom ještě neletěli ze Skalky na Lysou horu. Tak to tedy budeme muset napravit!

Plán bude takovýto:
Sejdeme se na Kohutce pod Prašivou, odsud vás převezeme pod Skalku. Hbití si na Skalku vyběhnou sami, pro batohy méně zdatných budou připraveny zahrádky našich Land Roverů a ti lenivější z vás mohou využít vývozu spolu s batohy.

Pro méně zkušené si uděláme krátké povídání o termice na Skalce, o tom, jak nejlépe zvládnout přeskok na Lysou horu a kde bude svozová trasa zpět na Kohutku pod Prašivou.

Na Lysou horu to bude lehce přes 10 kilometrů po větru, z Lysé hory na Prašivou to už bude sice také lehce přes 10 kilometrů, ale bokem na vítr. Pokud budou základny vysoko, dá se to na jeden stoupák z Lysé doklouznout, pokud ne, můžeme se těšit na zajímavý lov. Na Kohutce už nás ale bude čekat zasloužená odměna. Kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Byl bych velmi rád, kdyby se z vítání beskydské letové sezóny formou přeletu stala zajímavá tradice. Takže pokud budete mít chuť a čas, přihlaste se na akci, a my vás budeme včas informovat o blížícím se prvním skutečně přeletovém počasí.

Předběžný termín: duben 2011

Přihláška nic nestojí, až bude vhodný den, dáme dopředu vědět, kdo přijde – ten letí. Přihlášku naleznete zde.

Budeme se těšit na viděnou
Dalibor Carbol  a El Speedo létající cirkus

 

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter