Pozvánka na Tyrol safari – Jižní Tyrolsko (2.7. – 6.7.2010)

Už jste se dívali do kalendáře na první prázdninový týden? S úlevou možná zjistíte, že pro pracující je v úterý a středu volno :-). Proto jsme odjezd netradičně odložili až na pátek podvečer a celý víkend a další tři dny chceme strávit na přeletově velmi úrodné půdě v okolí Lienzu, kde rychle zapomeneme na depresi z toho, že prázdniny mají jen školáci 🙂

Pravidelně se tu létají rekordní přelety už od časného jara. Parádní plachtařská lokalita, která si koleduje o zvýšený zájem z naší strany. Pod vedením našich instruktorů – specialistů na XC létání se máte možnost naučit jódlovat v termice!

Údolí se nachází na rozhraní Vysokých Taur a rakouských Dolomitů a tak není o nádherné pohledy na překrásné vrcholky Dolomit a divokých řek opravdu nouze. Toto místo je mezi Tyroláky známo jako "termický kotel", stoupavé proudy dosahují běžně 8m/s, a to se to pak jódluje… Tímto výletem chceme již navždy ukončit spekulace o původu tohoto zvláštního a tolik oblíbeného kultivovaného halekání. A vám radíme dobře – buďte při tom!

Toto místo je také často využíváno k  paraglidingovým závodům. Ne náhodou se zde také koná závod Dolomitenmann, jehož se členové El Speedo týmu pravidelně úspěšně účastní.

Cena výletu: 3900 Kč,
– naši absolventi mají 10% slevu.

Cena společné dopravy do a z místa konání, včetně přesunů mezi jednotlivými oblastmi: 1500 Kč.

Přihlášku naleznete zde:
Tyrol safari (2.7.2010 – 6.7.2010)

Doprovázet vás budou na zemi i ve vzduchu:
Patrik Vyhlídal a Lukáš Pohl

 

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter