Přemýšlíš co podniknout v tomto čase?

Ahoj Piloti, 

je tady podzim, virová situace nic moc, možnosti k vypadnutí mimo systém nevšedně malé a tak přicházíme s nabídkou, která se může hodit.

Aktuálně můžeme ubytovávat jen lidi na pracovních pobytech. Takže jestli si chcete dát myšlenkový oraz a být u toho blíže k přírodě, tak si můžeme navzájem pomoci.

Potřebujeme pomoc při zazimování a opravách areálu a nabízíme ubytování ve Flight Parku Javorový s potenciálem k občasnému poletu, pojezdu na MTB, procházkám nebo prostě odpočinku v pohodovém prostředí. Pracovat se dá často i po internetu, takže se to třeba dá i spojit, a když nám nějak pomůžete, tak my budeme moc rádi, budeme mít mezi sebou dohodu o práci, budeme dodržovat hygienická opatření a celé to bude dávat smysl. 

Přemýšlíš, o jaké činnosti jde? Pomoc s přípravou na další sezónu zjednodušeně ve čtyřech okruzích: 

  1. Opravy a dodělávky na chatě (tmelení, malby, nátěr, úprava společných prostorů, klubového baru, officu, uklid venkovních prostor)
  2. Úpravy a zazimování startovišť (vysekání keřů, nátěr tabulí)
  3. Doladění a zazimování aquponické farmy, práce na dokumentaci projektu (práce na manuálu činností, zákresy v 3D, příprava scénářů k natáčení video průvodce) 
  4. Dokončování venkovního baru (práce s plechovou atikou, instalace spotřebičů)

Hledáme skoro nebo úplné řemeslníky, pomocníky, lépe manuálně zručnější :), možnost práce s CAD systémem pro dokumentaci aquaponické farmy je taky fajn.

Za pomoc nabízíme legální ubytování ve FPJ a osobní čas pro vlastní práci či koníčky. Do Vánoc to musíme stihnout.

Zaujala vás tato nabídka? 

Volejte na Marceli 777 311 661 nebo pište na info@elspeedo.cz . 

Díky a budeme se těšit na viděnou

Dalibor a El Speedo team

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter