Přírůstky do police s přilbami v Elově obchodu

Upozorňujeme vás na několik nových položek v našem el-e-obchodu, které přibyly v posledních dnech. Nejedná se o nějaké převratné novinky v oboru – spíše naopak, je to dobou prověřené zboží, které jsme nedávno dostali šanci vám nabídnout.

V oddělení přileb se objevila přilba NG-10 – uzavřená přilba pro volné létání. Podobný typ přilby v naší nabídce, i přes širokou základnu příznivců tohoto konceptu, dlouho chyběl a jsme rádi, že jsme mohli toto prázdné místo vyplnit tímto modelem za tak příznovou cenu.
Zde vybíráme několik z dlouhého seznamu kladných vlastností:  tří- až čtyřvrstvá technologie laminování skořepiny, snadné nastavení upevňovacího popruhu se sponou ovladatelnou jednou rukou, 6 velikostí, …

V témže regálu najdete i přilbu NG-100. Tato velmi variabilní přilba se spoustou volitelného příslušenství je perfektní jak pro volné létání, tak k létání s motorem. Jednoduchou a skladnou přilbu si můžete doplnit čirým nebo matným průhledvým štítem a komunikačním setem (sluchátka + mikrofon) nebo tlumícími sluchátky. I tato přilba je vyráběna tří- až čtyřvrstvou technologií laminování a je dostupná v 6 velikostech.

Mezi příslušenstvím v oddělení Přístroje a elektro najdete dva modely komunikačních setů – sluchátek – pro výše zmíněnou přilbu. Vybírejte podle způsobu uchycení – pevné nebo polohovací. Ke sluchátkům je na výběr z několika druhů konektorů k různým radiostanicím.

Úplnou novinkou jsou ochranná měkká pouzdra na naše přilby Coker, Masher a Leader, ve kterých se budou od nynějška standardně dodávat.

Přejeme příjemný nákup a těšíme se na vás v povětří!

El Speedo tým

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter