Program Asistent na rok 2011

Celý projekt El Speedo je založen na týmové práci mnoha lidí a na jejich chuti dělat věci lépe, kvalitněji a zábavněji, než jak by mohlo třeba stačit. Každým rokem rozšiřujeme naše služby pilotům, každým rokem se zvětšuje naše instruktorská základna. A musím říct, že je pro mě velké potěšení se s našimi instruktory setkávat na kurzech, výletech i prostě jen tak. Protože to jsou fajn lidi, se kterými mluvíme jednotnou řečí a se kterými jdeme společně jedním směrem – zajišťujeme našim žákům a pilotům bezpečný a nezapomenutelný vstup do volného létání a ještě se u toho parádně bavíme.

Dovolil jsem si malou předmluvu, abyste si udělali lepší představu, co vlastně v programu Asistent nabízíme. Každý rok vypisujeme tento program, který začínajícím i pokročilým pilotům nabízí možnost zapojení se do práce El Speedo týmu. A to znamená výhody i povinnosti.

Tak teď k těm výhodám:
– možnost intenzivního a hlavně komplexního pilotního sebevzdělávání,
– příprava na práci instruktora pod dohledem zkušených pilotů-instruktorů,
– ubytování ve školní chatě na Javorovém Vrchu zdarma,
– zvýhodněné podmínky pro nákup vybavení v Elově obchodě,
– možnost absolvování kurzů  v rámci Nabídky pro piloty nebo nabídky Pro pokročilé na náklady školy,
– možnost absolvování SIV kurzu nebo Bezpečnostního tréninku za velmi výhodných finančních podmínek.

Povinnosti asistenta:
– účast na minimálně 5ti Základních kurzech v roce 2011,
– pomoc při cvičení na loučkách, natáčení a fotografování,
– pomoc při vývozech k výškovým letům,
– respektování vnitřního řádu školy.

Požadavky:
– pilotní licence A (minimálně),
– komunikační schopnosti,
– řidičský průkaz B,
– schopnost týmové práce.

První rok se již standardně věnujeme jakémusi nezávaznému oťukávání. Noví asistenti zjišťují, jak je zapojení do našeho týmu naplňuje a co jim přináší a naši instruktoři si důkladně všímají nových asistentů, jejich schopností, aktivity a týmového ducha. Na další sezónu pak těm nejlepším nabízíme práci, která už má konkrétnější obrysy a je již také honorována. V průběhu druhé sezóny se pak daleko intenzivněji zaměřujeme na instruktorskou přípravu asistentů a jejich větší zapojení do činnosti celého týmu. Tito asistenti pak s námi vyjíždějí na zahraniční výlety, na naše firemní akce – dostávají se to toho správného tempa.

Pokud máte zájem, napište mi o svých pilotních zkušenostech, o časových možnostech, napište mi něco o sobě. To všechno na dali@elspeedo.cz – do předmětu zprávy napište "Asistent". A stihněte to co nejdříve :o), v polovině března 2011 vás budu dále informovat.

Na setkání se těší
Dalibor Carbol a El Speedo instruktoři

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter