SINGLE SKIN – první česká škola létání na jedno-potahových padákových kluzácích

Mám za sebou 3 týdny létání s našim novým jedno-potahovým padákem LEMMYm na Kostarice. Nekonečné svahovačky u Pacifiku, létání v horské termice, starty v silném i slabém větru, jednoduché slety, přistání do omezených prostorů, navozování různých režimů letu, porovnávání výkonů v klouzavosti i ve stoupavosti a výsledek? Je to mírně jiné, lehoučké, bezpečnější, zábavné a inspirativní. LEMMY je model, který chci mít na cestách i horských procházkách s sebou. 

Už v prosinci jsem se rozhodl vytvořit školu jen na tento druh létání, ve které lehkost, hlubší propojení s přírodou, zážitek z klidného letu a vysoká dávka estetiky dominují. Chtěl bych vám tímto představit školu létání SINGLE SKIN.

Můžete se těšit na individuální přístup, pěší výstupy na kopce prošpikované výklady o letových podmínkách s prostorem na vlastní úsudek a jeho analýzu, trénink různých startů, letových disciplín, volbu sestupových trajektorií – prostě na všechno, co se hodí jak začínajícím pilotům paraglidingu, tak vám, kdo už máte kurz za sebou a rádi byste si zopakovali a prohloubili znalosti a dovednosti získané na základním paraglidingovém kurzu. 

Přemýšlejte, co budete chtít letos dělat, jestli není ten pravý čas zůstat u nás v Beskydech a zažít něco nového. Bude se vám to líbit.

Těším se na vás
Dalibor Carbol

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter