SKI and FLY Marmolada 2012 (12. 3. 2012) – El Speedo akce jen tak

Kombinaci březnová Marmolada s přejezdem na Bassano jsme si vyzkoušeli už minulou zimu a byla to paráda. Prosluněné dny, dopoledne tvrdé prostorné sjezdovky s minimem lyžařů a odpoledne možnost výletů do přírody nebo létání kdekoliv. Večer pak pohodlné ubytko za 12-15 Eur a restaurace nebo domácí produkce. Tak to bylo v březnu na Marmoládě. No a potom Bassano jak ho všichni známe s létáním a picoškou.

Takže jestli se chcete přidat na březnové lyžování v oblasti Sella Ronda kolem Marmolády s ubytováním v apartmánech, pojďte do toho.

Kdy:  12. – 18. 3. 2012

Kde:
Pozza Di fassa (Dolomiti), středisko propojené s „Dolomiti Superski“ – 1200 kilometrů udržovaných sjezdovek. Možnost projet celý kruh Sella Rondaa vrátit se zpět. 

Přímo u komplexu Vidor je 7km dlouhá sjezdovka areálu Ski areálu Buffare-Ciampac. Tento areál nabízí celkem 30 kilometrů sjezdovek, dvě nové lanovky a můžete z něj přejet i do Ski areálu Alda di Canazei a pokračovat na Sella Rondu. Prostě místa, nad kterými v listopadu tak rádi létáme. Prostě beru obřačky, helmu, chrániče a jdu se bát :o).

Bližší info a přihlášku naleznete zde.

Budeme se na vás těšit
Dalibor, Blanka, rodinka a další instruktoři, kteří nebudou zrovna v Mexiku nebo v Bassanu :o).

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter