Sobotní brigáda na Javorovém s večerním buřtováním

Zajímá vás, jak se nám vede? Tak dnes jsme dosekali střední a horní část nového startoviště, odvezli jsme vytěžené dřevo a lesní stroje nám pomohly shrnout velkou část klestí na hromady. Lehce jsme upravili vrchní část povrchu a hlavně – už jsme z téhle startovačky taky odstartovali! Pulsující severozápad, start v poho a hodina v jarní termice.

Každopádně nás čeká avizovaná sobotní akce, na které budeme čistit plochu od klestí a taky kácet zbývající stromy v dolní části. Pomocí Lanďáku je zase přiblížíme k cestě a tím se to začíná tak nějak uzavírat.

Zítra má ještě přijet bagr, v úterý potom lesní fréza a jestli to stihneme na sobotní brigádě uklidit a dovytahovat ty stromky, tak v úterý večer zasejeme trávu a ve středu může být startoviště připravené – to znamená nové startoviště za 7 dní.

V sobotu má být silný JZ, ale v neděli má být už nějaký S-SZ vítr a asi pod mrakem, takže možná ideální příležitost to na novém startu taky prubnout.

V sobotu začínáme v 10:30 na startovačce (lanem v 10:00, věci vám můžu vyvézt Lanďákem, který bdue stát pod lanovkou do 10:00), večer pak buřtujeme a taky ten nový start myslím s vámi docela oslavíme. Spíme na startovačce ve spacácích nebo na Javorovské chatě, pivo v sudu budeme mít pro vás připravené a tak nezbývá, než abyste si udělali čas, zahlásili se Marceli v Kanceláři (ať víme kolik pivka a jak to připravit), vzali nějaký ten buřt a hráči i taky kytary.

Přijďte nám, prosím, pomoct a oslavit začátek sezóny na Javorový.

Díky a budu se těšit naviděnou
Dalibor Carbol

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter