Tréninkový program HAWK na sezónu 2021 – spuštěn!

Počasí už se postupně stabilizuje, Základní kurzy v Beskydské škole létání běží a tak nic nebrání spuštění El Speedo tréninkového programu HAWK.

Pro koho? Pro absolventy jakýchkoliv Základních kurzů paraglidingu, kteří se chtějí rozlétávat a učit se s námi.

Účastníci mají od nás naprogramovanou vysílačku, ráno se mrknete na náš ranní meteobriefing, rozhodnete se, jestli se chcete přidat nebo ne, když ano, tak za námi dojedete do místa kde právě trénujeme, instruktor vám řekne na které frekvenci navigujeme a jdeme na to! 

Jestli budete chtít místo v pokojích nebo kemp, dejte vědět, ať s tím můžeme počítat. To samé platí, jestli budete chtít půjčit naše školní vybavení za klubovou cenu 300 Kč za den.

Ranní meteobriefing začínáme nahrávat už tuto sobotu a pak každý den, až do konce sezóny. 

Jestli ještě v programu HAWK nejste a chtěli byste, volejte do Marceli do kanceláře, zapíše vás, udělá přístup do El Speedo e-výuky (nově tam máte taky fajnovou Meteorologii) a při první návštěvě vám přidáme vaši vysílačku, která je v ceně. Cena tohoto dvouletého programu je 4900 Kč, vzhledem k tomu, že máte po dobu dvou let přístup na kterýkoliv Základní kurz v Beskydech nebo na Rané, tak to je za “flašku medu, jak říká můj soused :))).

Brzy naviděnou 🙂

El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter