Už se to blíží, už je to za dveřmi! KATUSHA 2019

Závěr paraglidingové sezóny v Beskydech je potřeba oslavit a jak jinak, než sportem! Proto jsme založili tento závod, ve kterém můžete přijmout výzvu ať už poběžíte do vrchu, poletíte nebo pojedete MTB trať. Týmová disciplína je pro vás otevřená v pánské i ženské kategorii. Stejně tak je tomu i pro vás, kteří se chystáte na drsnou variantu absolvování všech tří disciplín v Kategorii JAVOROVÝ MUŽ či JAVOROVÁ ŽENA. 

Dokonce jsme mysleli i na vás, kteří si chcete s námi zasportovat v kterékoliv disciplíně a nemáte zbytek týmu. Časy i vám budeme měřit a ve výsledcích vám je srovnáme s ostatními. Stačí se zaregistrovat, přijet, máknout si a společně si užít zajímavého poprázdninového víkendu.

Paralelně vedle toho všeho pojede již tradičně sjezdařské závod KATUSHA DOWNHILL – vidět borce, co na skocích předvádějí, to jde vždy mráz po zádech. 

Večer máme pro vás připraveno vyhlášení a hudební program a možná nám přijede pomoc a ochránit i Policie, tradičně…

Budeme moc rádi, když si na společné setkání ve Flight Parku Javorový uděláte čas, ať už jako závodníci, pomocníci v organizaci, nebo jen tak na podívání. 

Kdy:14.9. 2019
Kde: Flight Park Javorový

S naším kuchařem Karlem už teď vymýšlíme dobroty, které pro vás budeme mít nachystané, místa v pokojích ještě nějaké jsou, na spaní ve stanech a hamakách jsme taky připraveni, prostě dejte kámoše a kámošky dohromady nebo přijeďte sólo, budeme se moc těšit. Další info o programu bude brzy následovat :o)

Dalibor a El Speedo létající cirkus :o)

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter