Velký výprodej PG vybavení a babí léto v Beskydech

Sice zrovna trochu kape a zítra ještě asi bude, ale dlouhodobé předpovědi říkají, že pěkný počas ještě přijde a babí léto s ním. 

A jelikož se nás ptáte, kdy si s námi ještě budete moci zalétat, vymysleli jsme to takhle…

Vemte rodinku a přijďte si k nám ještě zalétat
Prakticky celý říjen někdo z instruktorů ve Flight Parku Javorový bude a pokud budete potřebovat, můžeme vám s vysílačkou pomoci na přistání, když si půjdeme slétnout, tak třeba i na startu. Navíc přespat je kde, třeba i s rodinkou, vezměte je na kolo, trasy jsou tady pěkné, zalétáte si a bude všechno jak má být :o).

Ideální by bylo, ale není to podmínkou, kdybyste už byli v programu HAWK a tak měli i vlastní naprogramovanou vysílačku – pro nás by bylo o starost méně. Vybavení byste si pak mohli půjčovat za polovinu (300 Kč na den) a pak to celé dává ještě větší smysl (navíc program HAWK je na celé 2 kalendářní roky, tak je jedno, kdy s tím začnete). 

Hledáte starší vybavení?
Tak si u Marcely při jednom domluvte schůzku, aby u toho byl někdo kompetentní, a přijďte si vybrat a vyzkoušet letošní školní vybavení. Právě ho začínáme vyprodávat, na místě to zkontrolujeme, naměříme porozity a domluvíme férovou cenu. Podobně to bude třeba i se sedačkou nebo záložákem. Prostě na příští rok budeme do školy obědnávat komplet nové vybavení a tak si můžete udělat radost a letos si polétat už na svém padáku. 

Bližší informace na 777 311 661 u indiánské Marcely – té, co všechno ví…

Rezervace ubytování ve Flight Parku Javorový u Blanky na 604 975 490.

Brzy naviděnou
Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter