Vinoviják a Vinotor 2014

Čas letí, děti se rodí jak na běžícím pásu, padáky kloužou čím dál lépe, jsou lehčí a menší, i planeta se zmenšuje, každý už se prý zná s každým přes ty sítě sociální, tak lidé koukají do telefonů jak diví, internet je všude, skoro není čas se normálně potkat, sednout, zastavit a najednou jsou tu – těžké dubové dveře.

Vrznou a ztěžka se posunou dovnitř. Musíš fakt přitlačit, aby se ještě trochu otevřely, jinak se nevejdeš. Tak tedy jestli si najdeš čas a chuť, a fakt přitlačíš, tak se s námi podíváš do Mikulova. Jo, naše tradiční akce je tu s krátkou přestávkou zas.

Jestli máš motor, tak ho ber s sebou. Proletíš se nad vinicemi.

Jestli máš ženu a děcka, tak je ber s sebou, naše drahé polovičky už pro ně vymýšlejí blbiny, jde se na Mikulovsky zámek, organizujeme ubytování blízko sklípku, ať můžeme společně posedět – oj, už je to venku.

No jo, organizujeme i sklípek, koštneme vínka, cosi zblajznem a mrkneme na trochu promítačky, páč jsme letos byli s bandou v Kyrgošu a byla tam fakt prdel, takže s Šimonem a ostatníma pořešíme komponovaný program z několika kratších příběhů.

A můžeš být u toho i ty – stačí napsat mail na info@elspeedo.cz, Marcela je v pondělí z dovolenky zpátky a už si tě zapíše a bude informovat o tom kde se potkáme, kde se spí, kde se poslouchají ty Šimonovy příběhy a co to vínko a ubytko třeba stojí.

Tak tak je to. A ještě nevíš kdy, co? 1. 11. 2014 – to je datum této letošní mikulovské akce.

Budeme se těšit na viděnou…
Dalibor, Blanka a El Speedo létající cirkus.

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter