El Speedo GMT to je sedačka určená k tréninku na zemi. Ground Master Training je její plné jméno a všechno je tomuto slovnímu spojení podřízeno. Konstrukce vnitřního jádra, bytelné materiály, uchycení nožních popruhů, umístění pomocných madel i regulace velikosti sedačky pro rozdílné postavy pilotů. Zbytečnosti na El Speedo sedačce GMT nenajdete.

GMT vznikla především pro potřeby naší školy s velkým tlakem na precizní zvládnutí křížových startů a manipulace s kluzákem při vytahování do letové polohy a jeho vedení před finálním startovním rozběhem.

Cena: 9900 Kč

Ground Master

Ground Master není jenom součástí názvu pro El Speedo tréninkovou sedačku, ale také název El Speedo tréninkové aplikace ve virtuální realitě. Jsme první, kdo začal křížové starty trénovat v kombinaci s tréninkovou aplikací ve VR a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Investice do nové konstrukce tréninkového vybavení pro druhou část ground handlingu – v reálném prostředí – pak je přirozená a jasně obhajitelná.

Dvojité zavěšení posedové desky

Ve stoje je posedová deska tažená popruhem bližším k zádové části do vertikální polohy, takže pilotovi netlačí do stehen. Při zavěšení do karabin je pak posedová deska tažena popruhem v přední části a umožňuje tak lepší dosednutí.

Madla pro pomoc při tréninku

Při tréninku ve dvojicích či s instruktorem dávají zádová madla možnost trénujícímu efektivně pomoci při stabilizaci postoje i rychlému bočnímu posunu pro lepší kontrolu padákového kluzáku nad hlavou.

Zádová kapsa pro obal kluzáku

Abychom mohli využít i větší tréninkové plochy a mít s sebou obal či batoh na celé tréninkové vybavení, zapracovali jsme do zadní části jednoduchou zipem uzavíratelnou kapsu o objemu 5 litrů.

Ramenní kapsička na vysílačku

Rádiové spojení s instruktorem je důležitým pojítkem při nácviku křížových startů a proto sedačka GMT má kapsičku na vysílačku už standardně všitou do levé strany ramenních popruhů. Pro zajištění vysílačky je použita gumová lemovka a suchý zip.

Houževnatost při nešetrném zacházení, dlouhá životnost a přiměřená citlivost pro vedení kluzáku tělem a snadná manipulace – to jsou základní vlastnosti sedačky GMT.

GMT nemá horní uchycení pro záložní padák, nemá přípravu pro speed systém, nemá žádný zádový protektor. GMT je určena pro pozemní trénink, a proto ani tyto doplňky a přípravy neobsahuje.

GMT má konstrukci upevnění nožních popruhů a břišního popruhu plně podřízenou pohodlí a ovladatelnosti při pozemním tréninku. Neobsahuje bezpečnostní prvky zabraňující propadnutí sedačkou při nedbalosti v zapínání nožních popruhů.

Pro různé výšky pilotů

Ve spodní zádové části jsme umístili sérii dvou regulovaných popruhů, které při změně nastavení protahují nebo zkracují zádovou část a souběžně s tím protahují nebo zkracují část posedovou. Díky tomuto mechanismu může stejnou sedačku používat široké spektrum pilotů s rozdílnými velikostmi postav.

Přezky jsou vyrobeny z kovu.

Rozměry a technické informace

Sedačky GMT vyrábíme v jedné univerzální velikosti, která se dá díky kompresním popruhům v zední bederní části měnit na velikosti S, M, L. Uvedená váha je uvedena včetně karabin.

GMT
Výška závěsů (cm) 45
Šířka sedáku (cm) 38
Délka zad (cm) 48-67
Hloubka sedáku (cm) 37-49
Objem zádové kapsy (l)  5
Hmotnost komplet (kg) 2.05

Tréninkové vybavení pro naše zákazníky

Objednejte si u nás nový El Speedo padákový kluzák a do doby jeho vyrobení využívejte zapůjčení tréninkového vybavení pro nácvik křížových startů.

Tréninkový GROUND SET obsahuje:

  • padákový kluzák pro pozemní trénink bez TK (nelze jej používat pro létání, ale jen pro trénink na zemi)
  • sedačku El Speedo GMT včerně karabin
  • přepravní brašnu El Speedo Bogota 70
Nakupujte za ABSOLVENTSKÉ CENY

Všem absolventům našich tréninkových programů poskytujeme

slevu 10%.

Informujte se v El Speedo kanceláři na tel. +420 777 311 661

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter