Vyhlídkové lety v zahraničí za ceny jako v Beskydech

Moc dobře si pamatuji všechny tandemové XC přelety s lidmi, kteří do toho šli. Protože to vždy bylo něco EXTRA. Začalo to pětihodinovým návratovým kilem s Jurou Michlíkem v Tolminu, navigoval jsem u toho skupinu při XC tréninku, Jura se ptal a já mu vysvětloval všechny proměnné a taktické možnosti. Jura byl více než jen nadšený… S dalšími to pokračovalo na Marmoladě, v Bassanu, na Halštatu, v Pieve di Alpagio v Kyrgyzstánu, u nás v Beskydech, těch míst bylo za ty roky ještě více a věřím že ještě bude.

Pokud máte takovou myšlenku, že byste k nám do tandemu zavěsili své přátele či blízké, tak to pojďme udělat. Stojí to za to. A pokud si k tomu ještě vyberete konkrétní destinaci, zalétáte si i vedle nás.

Dalibor Carbol
Pozvěte kamarády nebo členy vaší rodiny, kterém chcete přiblížit paragliding, na výlet do některé z destinací našich termických, přeletových nebo bezpečnostních kurzů, expedičních výletů a expedic. Místa, kam v průběhu celé sezóny jezdíme, jsou exkluzivními cíli i pro pěší nebo cyklo turisty, všechny, kdo rádi relaxují na čerstvém vzduch a slunci, nebo nadšence do historie.

A navíc, pokud jsme tam my, mohou se na všechno podívat z výšky z tandemového kluzáku s některým z našich instruktorů a pochopí, proč vám každý večer tak svítí oči. Všichni naši instruktoři jsou i zkušení tandem piloti a přemlouvat k létání je nemusíte.

Kam by jste chtěli vzít své blízké za jejich leteckým zážitkem a jaké zážitky by jste jim chtěli zprostředkovat? Jakmile pustíme na kurzu instruktora do vzduchu, jen tak se mu přistávat nechce, takže vám můžeme garantovat, že let bude dostatečně výživný. A to za ceny jako v Beskydech!

Podle místa a zaměření kurzu vybírejte i zážitky pro sebe a své blízké:
Itálie

– termické kurzy: destinace, kde je slunečno a teplo i na jaře či na podzim, krátké i dlouhé klidné lety nad malebnou venkovskou krajinou,

– expediční výlety: Ital safari – poznávací výlet na několik různých míst, létání v předhůří Alp, Marmolada – podzimní lahůdka; dechberoucí dobrodružství na dosah kolmých skalních stěn a ostrých vrcholků Dolomit,

– XC kurzy: Pieve di Alpago – poleťe na přelet podél alpských hřebenů.
Slovinsko

– termické kurzy na Lijaku: destinace, kde je slunečno a teplo i na jaře či na podzim, krátké i dlouhé klidné lety nad malebnou venkovskou krajinou,

– expediční výlety a XC kurzy: Tolmin – Julské Alpy jsou prvotřídní destinací pro horskou turistiku i výživné paraglidingové přelety.
Rakousko

– expediční výlety: Dachstein safari, Tyrol safari – luxusní destinace pro výlety do hor mezi majestátní alpské hřebeny; propracovaná infrastruktura pro rodinnou a aktivní dovolenou s paraglidem i bez něj,

– Dachstein – Krippenstein: Bezpečnostní tréninky a SIV kurzy – hory, skály, jezera, jeskyně a cyklostezky – všehochuť pro sporty horizontální i vertikální; pouhý slet je nezapomenutelnou podívanou a akrobacie, i na tandemu, je tam prostě doma.
Španělsko

– expediční výlet do Andalusie:  cetování po letových terénech kombinujeme je s různými aktivitami, např. třídenní návštěvou Maroka, prohlídkou Gibraltaru, měst Sevilla, Jerez de la Frontera nebo Cordoba a podobně. Tahle jižní destinace je prodchnutá vůněmi šunky, sýrů a vín a odpočinkem jak na zemi, tak ve vzduchu… Vuela ahora, trabajo mañana!

– Expediční výlety na Kanárské ostrovy: lednová dovolená v teple a pohodové poletování s přistáním na prosluněné pláži.
Himálaje

– expedice Nepál: naplánujte rodině zájezd za trekingem kolem Annapurny s možností prohlédnout si Himálaje z ptačí perspektivy…

Vyberte si kurz nebo výlet v našem kalendáři, dejte nám vědět, kolik vás přijede, kdo bude chtít létat a jaká alternativa ubytování by se vám líbila. Jelikož na zmíněná místa už nějakou dobu jezdíme, budeme umět vám poradit  s logistikou i turistikou 🙂

El Speedo je v plné palbě, tak toho využijte…

Těšíme se na vás
Dalibor Carbol, Slávek Tmej, Karel Vrbenský, Michal Krysta, Petr Bártek, Renda Podpinka, Zdeněk Čermák a další El Speedo tandemoví instruktoři :o)

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter