Výprodej letošních školních padáků a sedaček

Letošní beskydská sezóna Základních kurzů se pomalu blíží ke konci a s ní i tradiční výprodej školních padáků a sedaček. Jestli hledáte bezpečné a pravidelně servisované křídlo za rozumnou cenu pro vaše paraglidingové začátky, zavolejte, napište. Dejte nám vědět o vašem zájmu, zapíšeme si vás a hned těsně před KATUSHOU (17. 9. 2016) nebo těsně po ní mohou být padáky po Technických kontrolách a případných opravách přátelsky naceněné, připravené k prodeji.

Vy si můžete vybrat podle modelu, velikosti, stavu a z něj vycházejících cen. Když si vás u konkrétního padáku zapíšeme, padák vám rezervujeme a záleží jen na vás, jak se rozhodnete – není to nic svazujícího, běžně je na konkrétní padák i více zájemců a kdybyste se nakonec rozhodli třeba pro nový nebo jiný, nic se neděje.

Prodávat budeme:

Letošní žhavou a již parádně prověřenou novinku – půl roku létané EL SPEEDO BOBBY (EN A) a 1,5 roku staré padáky GRADIENT BRIGHT 5 (EN A).

K dispozici budou také všechny školní sedačky EL SPEEDO FUERTA s předním kontejnerem a speed systémem.

Ceny vybavení zde budeme postupně zveřejňovat, jak budou padáky procházet servisem a kontrolami.

Bližší info v El Speedo kanceláři na 777 311 661 nebo Jan Staník 732 588 683, který má prodeje školního vybavení na starosti.

Ať to létá…
El Speedo team

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter