Výprodej školního vybavení sezóny 2017

Konec sezóny se blíží, s ním i tradiční výprodej našeho školního vybavení.

K dispozici budou loňské i letošní padákové kluzáky BOBBY (EN A), bezpečný a ve své kategorii také výkonný kluzák. Všechny padáky ale nejprve projdou důkladnou technickou kontrolou, bude-li potřeba budou také vhodně opravené a naceněné.

K prodeji budou také sedačky FUERTA model 2016. Ceny budou určitě lidové, protože nový model FUERTA 2018 je už po testech a ve výrobě na následující sezónu.

Jestli máte zájem, napište si o ceny, technické zprávy a podrobný popis. Od poloviny září se tomu budeme intenzivně věnovat, abyste mohli ještě polétat třeba nějakou tu podzimní alpskou termiku.

Kontakt: info@elspeedo.cz nebo 777 311 661

El Speedo team

 • Dalis
  Odpovědět

  je možnost i “odkoupení” staršího.. taktéž školního křídla při zakoupení staršího ale novějšího školního? 😉 :))
  no však chápete no.. :))

 • Dalibor Carbol
  Odpovědět

  U nás se spíše snažíme za zajímavých podmínek prodat školní vybavení, abychom mohli zase doplnit peníze a dokoupit nové vybavení na novou sezónu. Ale určitě umíme vybavení prohlédnout, nafotit, sepsat reálný stav a propagovat na bazaru jako prověřený prodej, to standardně děláme a pomáháme najít nového majitele. Jenom jsme letos měli bazar zastavený, přecházeli jsme na novou platformu a teprve nedávno jsme to zase spustili…

 • Dalis
  Odpovědět

  Jasně chápu.. díky moc 😉

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter