Výroba nových El Speedo kluzáků

Po dvou covidových letech s mizernou dodávkou výrobních materiálů a jednom válečném roku, ve kterém jsme přesouvali výrobu, se situace s našimi výrobními kapacitami konečně stabilizovala. A s radostí můžeme zahlásit, že nové padáky do školních setů pro rok 2023 jsou hotovy, doplnili jsme také skladovou zásobu pro zájemce z prvních letošních základních kurzů, dokončujeme standardní objednávky a taky nové modely kluzáků do El Speedo test centra.

V roce 2023 bude výroba nových PK kluzáků a tím i jejich nabídka probíhat ve třech režimech:

  1. Kluzák ve firemních barevných kombinacích je skladem – odběr okamžitý, absolventská sleva 10%
  2. Kluzák chci ve vlastních barevných kombinacích vyrobit do 6ti týdnů – odběr do max. 6ti týdnů, absolventská sleva 5%, do doby odběru si můžeš půjčovat kluzák z test centra nebo ze školních setů za 400 Kč/den
  3. Kluzák chci ve vlastních barevných kombinacích vyrobit do 12ti týdnů – odběr do max. 12ti týdnů, absolventská sleva 10%, do doby odběru si můžeš půjčovat kluzák z test centra nebo ze školních setů za 400 Kč/den

Do dvou pracovních dní potvrzujeme výrobní prostor pro novou objednávku.

Objednávky a procesy ve výrobě má u nás nově na starosti Lucka Výchová. Pokud bude potřeba, obracejte se, prosím, rovnou na ni, nejlépe formou emailu: lucka@elspeedo.cz nebo 777 311 661. 

A věřím, že v budoucnu také oceníte další místa pro TK našich padáků a servisu PG vybavení, která v ČR připravujeme. O tom vás budeme postupně informovat. 

Díky za přízeň a brzy na viděnou

Dalibor Carbol

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter