Základní kurzy v Beskydské škole létání v sezóně 2020

Stále se posouváme vpřed – díky vám, díky invenci lidí kolem El Speeda, díky otevřenosti a lásce k létání. A sezónu Základních kurzů na rok 2020 už máme připravenou, tak jestli chcete, můžete, znáte někoho kdo chce nebo by možná chtěl, pošlete přihlášku co nejdříve, termíny se budou plnit a pro nás je vždy lepší vědět více dopředu jak vše zorganizovat, aby to proběhlo krásně, kvalitně, zajímavě, efektivně, prostě tak, jak jsme na to u nás zvyklí a proč se lidé učí létat právě u nás.

A co nového jsme pro začínající piloty připravili?

Nová příprava před Základním kurzem

Celou sezónu 2019 jsme si dělali záznamy o alternativách přípravy před kurzem a rozhodně budeme držet náš směr a dále rozšiřovat možnosti vaší nepovinné, ale velmi důležité “předkurzovní” přípravy. To proto, abychom se mohli ještě více zaměřovat na efektivní teoretickou přípravu v průběhu kurzu a kvalitní průběh tréninkových cvičení. Proto vám v lednu představíme novou on-line předkurzovní přípravu v rámci El Speedo E-learningu. Samozřejmě pro přihlášené na kurz v ceně kurzovného. 

Nová paraglidingová skripta pro začínající piloty

Tak to je téma, nad kterým už nějakou dobu meditujeme a co považujeme za velmi důležitou věc a která nás navíc nevšedně baví. Už v polovině sezóny 2019 jsme začali pracovat na tištěné hravé verzi skript, které budou noví žáci dostávat na začátku kurzu. Je to pomůcka, která zvýší vaši schopnost absorbovat důležité informace v průběhu našich přednášek. Samozřejmě pro přihlášené na kurz v ceně kurzovného. 

Nové paraglidingové vybavení 

Právě dokončujeme výprodej letošních školních kompletů a to znamená také nákup nových padáků, sedaček a záložních padáků. Všechny naše školní sedačky už standardně obsahují také vária, tedy přístroje zvukově indikující stoupání a klesání, abychom vás už v průběhu Základního kurzu připravili na možnosti termického létání. 

A co nového pro piloty po Základním kurzu?

Mimo náš standardní tréninkový program plný nadstavbových kurzů a výletů připravujeme rozšíření aktivit naši dceřiné školy ALTO Paragliding School na Rané u Loun. A jednou z novinek jsou i třídenní Pokurzovky na Rané u Loun a rozšíření dvouletého EL SPEEDO tréninkového programu HAWK o několik dalších termínů Základního výcviku právě na Rané u Loun. Takže jestli jste z Prahy, západních či severních Čech nebo prostě budete chtít zažít v programu HAWK po kurzu i jiné letové místa než v Beskydech, tak je to tady!

Další novinky a zajímavosti jsou v procesu a budu vás o nich průběžně informovat. Díky za váš zájem a budu se těšit na viděnou…
Dalibor Carbol

El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter