1.

Vyplňte přihlášku

Termíny jsou uvedeny v přihlášce, vyplňte ji, odešlete a my vás zapíšeme do kurzu. Vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení El Speedo E-výuky 990 Kč (což je zároveň zálohou na kurz, o kterou vám bude kurzovné sníženo), vám termín zarezervujeme a zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-výuce na Základní výcvik SINGLE SKIN dopředu připravit a následně naplno využít zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Chcete raději ověřit termín a přihlásit se telefonicky?

Volejte El Speedo kancelář: +420 777 311 661 (po-pá, 8:00-12:00 a 13:00-16:00)

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Sraz na začátku kurzu:

S žáky se scházíme standardně v sobotu v 8:00 hodin přímo ve Flight Parku Javorový (www.javorovy-vrch.cz). Po krátkém představení a podání organizačních informací si rozdělíme vybavení, vysvětlíme si denní tréninkový plán a podle meteo podmínek začínáme výcvik. Auta si žáci parkují přímo na parkovišti ve Flight Parku Javorový, kdo chce, může se ubytovat už den předem a vychutnat si páteční pohodu před sobotním tréninkem.

Praktický výcvik:

Celý zbytek prvního dne se na loučkách v okolí Flight Parku Javorový učíme starty s padákem. Druhý den přejíždíme na cvičné terény s malým převýšením a trénujeme další starty s odpoutáním od země, kde žáci nabírají už výšku až 20 metrů. Už při tomto cvičení jsou všichni žáci spojeni s instruktorem, který je vysílačkou upozorňuje na chyby v pilotáži a včas koriguje jejich první lety. V průběhu těchto prvních dní, ještě před výškovými lety, zařizujeme povinnou lékařskou prohlídku pro všechny žáky. Náš privátní lékař žáky prohlédne a potvrdí osobní listy, a to za přátelských 200 Kč, takže žáci nemusí nahánět svého obvodního lékaře.

Dále trénujeme zatáčky o 90° a 180° a přistání do určeného sektoru, je li dostatečný vítr tak i křížové starty. Po splnění potřebných disciplín jsou žáci připraveni na svoje první lety z velkého kopce. To pak volíme cvičné terény s převýšením min. 300 metrů. Žáci jsou instruktorem naváděni do zatáček 90°, 180° a 360°, provádějí nácvik svahování, techniky pilotáže v termice, zaklopení stabilizátorů a asymetrického zaklopení. Tyto disciplíny trénujeme i po další dny. Rozložení jednotlivých disciplín výcviku do tréninkových dní je značně závislé na průběhu počasí a individuálních schopnostech a dovednostech žáků.

Teoretická příprava:

Teoretická část výcviku je prováděna zpravidla v ranních a večerních hodinách kdy máme před nebo po létání, popř. kdy díky špatnému počasí létat nemůžeme. Čas strávený při výuce se snažíme využít co nejefektivněji a k tomu nám slouží jednoduché trenažéry, modely padáku, dataprojektor s El Speedo výukovými moduly, výukové knihy, on-line testy s nápovědou, letecké časopisy a filmy s leteckou tématikou.

Ubytování:

El Speedo office i školící prostory jsou přímo ve Flight Parku Javorový. Je to naše domovské stanoviště, v ČR jediné svého druhu. S našim privátním startovištěm na Javorovém, velkou přistávací plochou, přímo vedle ní centrální budovou Flight Parku Javorový s ubytováním pro účastníky našich kurzů i ostatních pilotů, barem, stanovým kempem, hamaka kempem, klimatizovanou učebnou, půjčovnou a servisem paraglidingového vybavení. Sen každého instruktora – značka IDEÁL.

Javorový má obrovskou paraglidingovou historii a my jsme velice rádi, že naše kurzy mohou pravidelně probíhat v bezprostředním dosahu tohoto skvělého leteckého terénu.

Informace o ubytování za zvýhodněné klubové ceny a rezervační formulář naleznete zde: www.javorovy-vrch.cz .

Rádi bychom Vám nabídli i šanci učit se létat a nevzdálit se přitom od své rodiny…

Vezměte své rodinné příslušníky nebo přátele s sebou a využijte naší nabídky ubytování i pro ně. Věříme, že v krásné beskydské přírodě najdou všechno, pro co lidé do přírody vyrážejí. Vše, co pro to musíte udělat, je oznámit nám včas počet a termín jejich pobytu.

Stravování:

Po dobu kurzu je individuální. Ubytování v apartmánech mají k dispozici společnou kuchyň s jídelnou, občas také grilujeme nebo opékáme na venkovním ohništi. Ve Flight Parku Javorový ale také připravujeme na objednávku snídaně, polední občerstvení a večeře. Pokud jsem daleko od chaty, zastavujeme se na ověřená místa, na kterých společně obědváme nebo večeříme.

Cena kurzu: 9900 Kč

Těšíme se na vás. Přijďte k nám zjistit, proč si ptáci zpívají!

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter