Zapůjčení paraglidingového vybavení

Absolventům našich škol už od školního pravěku nabízíme možnost zapůjčit si naše kompletní paraglidingové vybavení včetně vysílačky a létat pod dohledem instruktora i po ukončení základního výcviku. Paraglidingovou výbavu je možné zapůjčit také na všechny výlety a akce pořádané v El Speedo – flying community.

El Speedo disponuje téměř 40ti paraglidingovými komplety vhodnými pro výuku paraglidingu stejně jako pro běžné létání s vysokou mírou pasivní bezpečnosti.  Tyto školní výbavy si je možné zapůjčit po celou leteckou sezónu tj. od března do konce září.

Tyto padákové komplety jsou sice poměrně dobře vytíženy výukou v BŠL, Alto Paragliding School a Šumavské škole létání, ale stále jich několik přebývá právě k zapůjčení. Podmínkou zůstává, že naše padákové komplety půjčujeme jen do míst, kde právě působí naši instruktoři.  Tedy zpravidla do míst, kde se právě odehrává základní výuka. Tam můžete na tomto vybavení pod dohledem našeho instruktora bezpečně létat a rozvíjet své pilotní dovednosti.

Zkontrolujte si prosím těsně před zapůjčením aktuální stav školního skladu ve Flight Parku Beskydy či v OFF Parku na Šumavě v odkazu PŮJČOVNA a ne dříve jak 24 hodin před plánovaným zapůjčením si k nám zavolejte a nechte si vytvořit rezervaci na konkrétní paraglidingový komplet.

Cena půjčovného: 300 Kč /den

Paraglidingový komplet obsahuje:
– padákový komplet,
– sedačka,
– záložní padák,
– karabiny,
– batoh,
– přilba.

Můžete si také zapůjčit:
– vário IQ sonic (100 Kč /5dnů),
– vário IQ One (300 Kč /5dnů),
– GPS Legend (100 Kč /5dnů),
– GPS Garmin 76 CSX (300 Kč /5dnů),
– kombinované vário a GPS Aircotec XC Trainer (500 Kč /5dnů).

Provozovatel Beskydská škola létání si vyhrazuje právo v případě potřeby dalšího paraglidingového kompletu ve výuce vám vaši rezervaci zrušit. V takovém případě se vám budeme snažit vyjít vstříc jiným řešením, ale berte, prosím, na vědomí, že škola má v přístupu k vybavení přednost. Tyto situace nastávají skutečně výjimečně, ale musíme vás na tuto možnost upozornit.

Bližší informace v odkazu PŮJČOVNA.

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter