Načítám Akce
  • akce již proběhla.

XC trénink v rakouském Greifenburgu

CHARAKTERISTIKA
Pojeďte s našimi instruktory – specialisty na XC létání nasbírat nové zkušenosti a letové kilometry do vyhlášené oblasti centrálních Alp. Perfektní podmínky pro krásné přelety v této oblasti lákají piloty z celé Evropy. Pojeďte s námi na výlet, který vám bezpečně a pod dohledem instruktorů otevře kapitolu zvanou “Horské létání”.
Nejen výživné létání, ale hlavně i intenzivní výuku zaručuje nízký počet účastníků a dva instruktoři – závodníci jako vaši průvodci přímo ve vzduchu ve stálém spojení vysílačkou!
Uvolněte si paměť ve vaší GPS a nezapomeňte náhradní baterie do vária – tahle jízda bude dlouhá!

CÍLE
Budeme vás učit taktice přeletu, trpělivosti i efektivnímu využití svahů, horských hřebenů a údolních větrů.

TERÉNY
V údolí Ober Drautal v jižním Rakousku, kde leží vesnička Greifenburg poblíž italských hranic, vanou, díky jeho topografii, slabší údolní větry. To nahrává spolehlivým a pohodlným podmínkám pro závěsné létání. Spousta mléčných farem v širokém okolí poskytuje velké louky k přistání a oblast je tak velmi přátelská i k rogalistům.
Tenhle kout Alp má kouzelně velký potenciál pro přeletáře všech úrovní. Ať už jdete po svých prvních 50 km s návratem, nebo se chcete připojit k 200 km klubu, tohle místo chcete navštívit.

Hlavní start Emberger Alm je v 1 740 msl hned vedle parkoviště pro vývozová auta. Na jihovýchodní větry je výše na svahu start ve výšce 1 840 metrů dosažitelný krátkou procházkou. Podél údolí je k dispozici několik alternativních startovišť na různé směry větru a počasí.

PILOTI
Tahle akce je vhodná pro piloty na úrovni El Speedo Pilot 3- klikni pro více informací.
Výlet si užijí spíše ti, kdo už mají začátky s termickým létáním za sebou – jedeme do krásné horské a termicky velmi aktivní oblasti, takže o možnosti přeletů nebude nouze.

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO
Stany, spacáky, vařiče a ešusy s sebou, bydlíme v kempu a vaříme si sami.
Obchody s čerstvými potravinami a místními specialitami jsou nám všude k dispozici spolu s restauracemi a kavárnami. Svíčkovou dodá místní řezník a gril si přivezeme…

DOPRAVA
– El busem: Společný odjezd od Flight Parku pod Javorovým v předvečer prvního dne kurzu v 17:00. Dále po trase: Frýdek Místek – Olomouc – Brno – Mikulov – Vídeň – Graz – Klagenfurt – Villach – Greifenburg. Návrat pak  v pozdních nočních hodinách posledního dne kurzu, nebo následující den brzy ráno. Podíl na nákladech na společnou dopravu do místa konání kurzu a zpět je: 1800 Kč/os.
– Vlastní: Domluvte se s kamarády a dorazte na místo vlastním autem po trase a v čase, které vám vyhovují (pomůžeme vám najít zúčastněné piloty z vašeho okolí pro spoliujízdu).

MŮŽEME VÁM PŮJČIT
– stany a spacáky Hannah,
– padák vyšší střední třídy,
– vária a GPS přístroje.

POMŮŽEME VÁM
– zajistit možnost legálního užívání letových terénů,
– zajistit ubytování a stravování,
– s dopravou do místa výletu.

CO JE V CENĚ
– práce instruktorů,
– zapůjčení radiostanic,
– technický servis při jakýchkoliv opravách či seřizovýní vybavení,
– dle možnosti i doprava na startoviště a přesun mezi jednotlivými terény,
– roční předplatné účtu “Student” na eparagliding.cz,
– dárkový balíček (tričko s paraglidingovým motivem, reklamní předměty, …),
– fotografie z celého výletu.

CO V CENĚ NENÍ
– doprava do místa kurzu,
– případné poplatky za využívání letových terénů,
– ubytování,
– strava a pitný režim.

SLEVA PRO KAŽDÉHO
– naši absolventi mají 10% až 50% slevu – klikněte sem pro více informací.

Přihláška na akci

1.

Vyplňte přihlášku

Vyberte si termín, pošlete níže umístěnou přihlášku a my vás zapíšeme do kurzu. Pokud ho ještě nemáte, vytvoříme vám osobní účet, a odešleme vám všechny potřebné informace k organizaci kurzu.

2.

Rezervujeme vám místo

Po zaplacení zálohy 1000 Kč vám termín zarezervujeme a 3 týdny před vybraným termínem vám zpřístupníme jak On-line příprava před kurzem, tak váš uživatelský účet STUDENT v E-VÝUCE.

3.

Co můžete stihnout ještě před kurzem?

Budete-li mít zájem, můžete se díky přístupu k E-Výuce na kurz paraglidingu dopředu připravit a pak využít naplno zkušeností a školících kvalit našich instruktorů.

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Podrobnosti

Zahájení:
23.5.2020
Ukončení:
27.5.2020
Cena:
5900 CZK
Rubriky Akce:
, ,
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

El Speedo

Místo konání

Greifenburg
Greifenburg, Rakousko
Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter