Beskydský PARASEM 2019 – zase něco nového!

Máme tady pro vás tradiční El Speedo akci, nyní však v netradičně novém prostředí s tradičně zajímavým programem a netradičně komfortním ubytováním s tradiční možností přespání i ve spacáku. 

No tak to je jasné, tak teď k těm detailům…

Datum: 16. – 17. 2. 2019

Místo: Flight Park Javorový – Beskydy

Nový trenažér na odhození záložního padáku
Nově jsme pro vás připravili trenažér na odhození záložního padáku přímo vedle El Speedo Flight Parku Javorový – tedy jestli bude počasí, tak můžeme polétat a pak si jít záložní padák odhodit. Nově budou lana natažené hned dvě vedle sebe, pojedete na dvou kladkách, stabilněji a bezpečněji. Budete se moci více soustředit na vytažení záložního padáku a na přesné odhození do určeného sektoru. 

Uskladnění a vyvěšení záložních padáků
V našem novém skladu máme prostor speciálně připravený pro potřeby PARASEMu. Přes noc vyvěsíme a ráno začínáme balit.

Balení záložních padáků
V nové budově máme také vybavení a prostory servisního střediska a v těchto prostorách bude probíhat balení záložních padáků. Pro vás, kteří si budete chtít záložní padák zabalit pod dohledem našich instruktorů budeme mít připraven ještě jeden balící prostor v El Speedo “SHOW ROOMU” – u Marcely – té, co všechno ví. 

WORKSHOP
V našich paraglidingových přednáškách je další zajímavá změna. Přednášky budou nově vedeny zvlášť v českém a zvlášť v polském jazyce. K dispozici máme dvě učebny, každou pro max 25 pilotů – na přednášky se budou piloti zapisovat, pro zapsané bude místo k sezení. Ostatní pokud se vejdou, tak se vejdou.

Analýza video záznamu paraglidingových incidentů
Další novinkou bude analýza videozáznamů. Jako instruktoři SIV tréninku se analýzou nestandardních letových režimů pravidelně zabýváme, jelikož je to běžnou součástí El Speedo tréninku. Rádi bychom vám nyní dali možnost takovéto analýzy ať už vašich či cizích záznamů. Prostě jestli máte, či jste viděli video s nehodou nebo nějakým problémovým chováním křídla a rádi byste chtěli vědět co se vlastně stalo a jak tomu předcházet, pošlete nám video nebo odkaz na to video do konce roku 2018 a my už vše potřebné připravíme. V našem archívu máme taky docela zajímavé záběry a věříme, že taková analýza bude velmi vítanou a zajímavou částí PARASEMu. 

Přesný seznam přednášek a videoanalýz, na které se budete moci přihlašovat zveřejníme už začátkem ledna 2019.

No a na večer pro vás budeme mít program s hudbou v našem SPEED BARu, párty uvnitř, party stany, teplomety, slivovičkomety a taky Miss mokré tričko :o).

Něco na zub
Tak na to se moc těšíme, už jsme objednali produkty z domácí zabíjačky, takže bude horká zabíjačková polévka, jitrničky, jelítka, paštičky a na ráno pak fajnová tlačenka… No co vám budu povídat. A strejda střelec ostrostřelec už přislíbil výjimečný srnčí gulášek. A pro vegouše určitě taky budeme mít něco jednoduchého, nic se nebojte :o).

Ubytování
Rezervujte si ubytování u nás ve Flight Parku Javorový (www.javorovy-vrch.cz) třeba už od pátku. Pokud chcete lehnout ve spacáku kamkoliv do tepla, dejte vědět, zorganizujeme pro vás učebnu.

Takže zapište si termín do kalendáře, udělejte si čas a budeme se na vás těšit.

El Speedo – náskok díky přístupu…

Komentáře
  • Dalis
    Odpovědět

    A přihláška tady není možná? 😉

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter