Chceš se k nám přidat? Asistenti a začínající instruktoři pro rok 2022…

Také na příští sezónu máme pro nové El Speedo Asistenty připraven tréninkový plán. O něco akčnější, dynamičtější a věříme, že i cílenější. V čem?

  • V povinné projektové přípravě kratších témat pro teoretickou frontální výuku,
  • aktivní spolupráci s přistávajícím instruktorem při hodnocení tréninkových chyb a jejich zápisu do nové verze El SPeedo tréninkové aplikace PES 2022, 
  • zapojení do vybraných kurzů podle preferencí El Speedo Asistentů.

Na sezónu 2022 přijímáme 5 nových asistentů – tak jestli tě to oslovilo, vyplň formulář nebo zavolej, do konce roku to chceme s instruktory probrat a rozhodnout se, jak bude vypadat kompletní personální obsazení pro rok 2022. 

A ještě jeden poznatek – na posledním instruktorském kurzu organizovaným LAA ČR se nejmenovaný inspektor nechal unést snad vlastním přáním a nepřesně informoval nové budoucí instruktory. Takže jen pro uvedení na pravou míru – je možné, že si za povinnou týdenní praxi pro začínající instruktory nechávají některé školy paraglidingu platit. Tak v El Speedu za týdenní praxi peníze od budoucích instruktorů nebereme :o). 

Už jenom proto, že v El Speedu na praxi pro začínající instruktory pracujeme postupně a dlouhodobě. A taky proto, že ani za naši praxi jsme kdysi nikomu platit nemuseli. Protože to patřilo a věříme, že stále patří ke slušnosti a zdravému sebevědomí instruktorů při vzájemné spolupráce mezi profesionálními středisky paraglidingového výcviku. 

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter