El Speedo asistentský program 2020

Další sezóna je tady a jestli tě létání zajímá do takové míry, že bys tomu chtěl či chtěla věnovat více času, tak pojď k nám a dáme to dohromady. Každý rok otevíráme dveře pro silnější kousky, kteří zvládají řídit auto, slušně komunikovat, používat hlavu i když to někde trochu tlačí, nebojí se užít ruce k práci a baví je řídit se přesně podle plánu v cílené improvizaci – to v závislosti na počasí a na možnostech trochu zvláštní, ale silně přátelské bandě lidiček v El Speedo týmu. 

Letošní rok bude ve znamení hromady výletů do zahraničí, létání na Jawci a rozjezdu aquaponické farmičky :o). Jo a taky budeme asi stavět malou saunu a ladit energie v systému chaty a farmy. Takže kromě létání se naučíš ještě spoustu dalších zajímavých věcí. A jestli to přežiješ, tak to třeba i užiješ.

První rok je očuchávací a pak už samé pozitiva a sociální jistoty plynoucí z našeho Programu výcviku paraglidingových instruktorů.

Napiš jak na tom jsi, jak ti můžeme pomoci a jak ty můžeš pomoci nám a jestli to bude sedět, tak tě strčíme do Denisinina kloubouku a indiánským způsobem tě vylosujeme jako budoucnost El Speeda týmu. Čistě náhodně a s velkým štěstím, samozřejmě…

Těším se na reakci a s přáním dožití se alespoň dalšího jara, páč děti si mě taky žádají, pozdravuji z Beskyd.
Dalibor a El Speedo létající cirkus

Email: dali@elspeedo.cz
nebo rovnou volej na 603311661

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter