El Speedo PROJEKTOVÁ VÝUKA pro začínající instruktory

Od letošního roku jsme postoupili do další úrovně přípravy nových instruktorů a těžit z toho mohou nejen sami zájemci o tuto profesi, ale také ostatní piloti. Jak?

Každý měsíc zadávám v rámci El Speedo programu výcviku paraglidingových instruktorů jedno téma, které si mají účastníci programu nastudovat, zpracovat vlastními slovy do textu a doplnit vlastními obrázky. Naši starší instruktoři to pak hodnotí a řeší případné nedostatky či doplnění. Pilotům bych ale rád poskytl tento materiál k samostudiu a také k případné kritice, protože budoucí instruktoři mají být dostatečně erudovaní a mají být na kritické přemýšlení připraveni. Jejich práce budete moci postupně sledovat na naší FB klubové stránce. Pokud shledáte v presentovaných pracích nějaké nedostatky, vůbec se nebojte se na to v komentářích zeptat, nebo to rovnou opravit.  

Cílem prezentace na El Speedo FB skupině je společně pracovat na zvyšování kvality nových instruktorů a zajímavou formou vám připomenout témata, která vás na našich kurzech učíme.

Pokud by vás El Speedo příprava instruktorů zajímala, tak se do programu přihlaste a probereme postupy. Pro případné škaredohlídy připomínám, že tento program nenahrazuje stávající školení instruktorů LAA ČR, ale doplňuje ho a dále rozvíjí.

Pěkný den
Dalibor Carbol

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter