El Speedo SUNSET paragliding 2020-2021

Někdy stačí jenom počkat, sednout si do trávy a nechat čas plynout. A jak se slunce spouští dolů, obloha chytá nové odstíny, paprsky malují stíny a výhledy z našeho západního startoviště na Javorovém dostávají nový rozměr. Moc pěkně se na to dívá. 

A co takhle se v tom proletět? Když do toho pofukuje, padáky surfují na vlně měkkého větru, v tu chvíli je možné cokoliv. 

Chcete to zažít? Tak pozorně sledujte předpověď větru pro večerní hodiny a nebojte se počkat si na ten správný moment startu ze západního startoviště na Javorovém nebo na Prašivé, která jsme pro vás i pro výuku v Beskydské škole létání vytvořili. Že ještě neumíte létat? Tak to se určitě přihlaste k nám do školy, zarezervujte si už nyní místo na kurzu 2021, protože nejen večerní svahování je oblíbenou součástí našeho výcviku. 

A pokud byste chtěli skutečně výjimečný letecký zážitek někomu blízkému darovat, tak zavolejte k nám do kanceláře, pořiďte dárkové balení tandemového letu nebo jenom dárkovou poukázku, domluvte se s našimi instruktory, a ti obdarovaného rádi v tandemu povozí.

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter