Přišel čas na sportovnější polety? JIMMY 4 – TOP EN-B!

Ono to tak prostě samo přichází. Většinou po dvou sezónách, koncem léta, při lehkém popípávání v širší termice, při svahování na silnějším větru nad přírodou, co se právě začíná přebarvovat. Když je pilot tak nějak vylétaný ze svým prvním padákem a rád by začal pracovat s přesnějším sportovnějším řízením, rád by doklouzával ve větších výškách, rád by vyšší rychlosti, ať se může posunout dál do prostoru. To je přesně ten čas na přesedlání do horních pater kategorie EN-B. 

V El Speedu jsme letos uvedli novou parádu ve výkonově nejvyšší úrovni kategorie EN-B. Nový JIMMY 4 ale není jenom o nárůstu letového výkonu, ale taky se povedl v jeho kultivovaném chování při pokusech o přebrzdění, při reakcích po zaklopení náběžné hrany, při stoupání v termice. Perfektní je také ovladatelnost rychlosti letu, díky novému systému popruhové části volných konců dostal pilot k dispozici další možnosti ovládání tohoto kluzáku. 

Pokud vás přesedlání na výkonnější kluzák zajímá, máme pro vás připravenou možnost si JIMMY 4 vyzkoušet ve velikostech S, M, L. A jestli přemýšlíte, kde prodat váš stávající kluzák, tak jsme připraveni vám s tím pomoci. 

O čem je El Speedo výroba?

  • KONSTRUKCE – v El Speedo tréninkovém centru trénujeme, testujeme, inovujeme a konstruktér Alexej Rakov nás postupně zásobuje špičkovým konstrukčním řešením. Na společnou práci jsme náležitě hrdí, vaše spokojenost a pilotní rozvoj je naším motorem.   
  • SERVIS – nabízíme plně vybavený servis paraglidingového vybavení přímo ve Flight Parku Javorový.
  • FINANCUJEME STARTOVIŠTĚ – El Speedo výrobou dlouhodobě spolufinancujeme výstavbu a údržbu paraglidingových startovišť v Beskydech Javorový-Západ, Prašivá – Jih, Prašivá – Západ a několika nižších tréninkových kopců.
  • PŘÍRODA A NAŠE OKOLÍ – El Speedo výroba v ČR je poháněna obnovitelnými zdroji, prodlužujeme životnost našeho vybavení, ochrana životního prostředí u nás rozhodně není jenom marketingová fráze.
  • MY RESCUE – upcycling paraglidingového materiálu není pro výrobní firmu ekonomicky zajímavý, ale u nás je to cesta, jak nabídnout alternativní řešení při recyklaci materiálů používaných v paraglidingovém sportu. 
  • VĚRNOSTNÍ A EDUKAČNÍ PROGRAM – po dohodě můžete být u vyvazování vašeho nového kluzáku, na pravidelných seminářích PARASEM vás učíme a vzděláváme v konstrukci PG vybavení a technice, nabízíme absolventské slevy 10%.

Vyberte si vybavení z naší nabídky – investujte do našeho způsobu práce a rozvoje paraglidingového sportu…

El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter