El Speedo program výcviku paraglidingových instruktorů

To, že se v El Speedu dlouhodobě věnujeme výcviku instruktorů, to se všeobecně ví. Máme vlastní metodiky v celém spektru na sebe navazujících typů kurzů – od základního tréninku, přes termické létání, výkonnostní XC přelety, bezpečnostní a SIV tréninky až po volné přelety v nejvyšších horách světa. Organizujeme semináře, pravidelně o metodikách diskutujeme, v širším instruktorském kádru se navzájem vzděláváme. 

A to je velmi zajímavá praxe. Řekl bych, že nejen v českých podmínkách praxe výjimečná. V rozsahu značně překračujícím podmínky definované ve výcvikové osnově LAA ČR. 

Takže když se potká možnost instruktorského tréninku se špičkovými profesionálními instruktory ve větším výcvikovém středisku se zájmem pilota o kvalitní instruktorskou přípravu, tak to dává smysl.

Zajímá tě to? Přečti si tréninkový plán, podmínky a jestli je to něco, co chceš – pošli přihlášku. V krátké době se ti ozvu, probereme to, řekneš mi své cíle a já zkusím navrhnout postup, jak jich dosáhnout. Třeba máme společnou cestu, kdo ví…

Dalibor Carbol

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter