Sedačky CHOGORI XC velikosti S a M za 16900 Kč!

Občas nad tím přemýšlím, jestli je v dnešním světě lepší být postavou spíše menší, spíše větší, nebo spíše průměrné. Takový vysoký chlap nebo vysoká žena má na ulici přehled. Většinou si jej také lidé lépe všimnou. A nejenom na ulici. Možná vyšší lidé jsou o něco klidnější, protože jsou odmalička tak nějak více v obraze. Možná. Menší lidé se zase v davu lépe ztratí a v letadle je netlačí kolena, bývají mrštnější a možná lépe v pohybujícím se zmatku improvizují. Při basketbalu, volejbalu, s hokejkou na ledě to mají lepší zase ti urostlejší. 

Ale právě teď je tady jedna zásadní výhoda pro vás střední a menší – máte u nás v aktuální nabídce sedačku CHOGORI XC ve velikosti S a M za skvělých 16900 Kč – co vy na to? Je jich u nás 6 kusů nad náš limit jarních skladových zásob, takže až je vyprodáme, tak bude po akci. Jestli přemýšlíte nad změnou sedačky – tak přemýšlejte rychle. Objednávky a bližší info u Marcely na +420 777 311 661.

Mějte se a ať se daří
Dalibor

Jak si vybrat správnou velikost?

Měření provádějte v sedě jak je znázorněno na obrázku. Pomocí tabulky vyberte velikost postroje. Pokud jste v rozsahu vhodném pro dvě velikosti, vezměte v úvahu také šířku posedové desky. Pokud se rozhodnete, že širší deska bude pro vás pohodlnější, zvolte větší velikost. Vezměte prosím na vědomí, že čím menší je velikost, tím nižší je zavěšní. Rozdíly ve výšce zavěšení mezi jednotlivými velikostmi jsou 1 cm.

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter