Už jste byli v instruktorském pokoji? 

Jaro je tady a Flight Park Javorový se ze zimního režimu, ve kterém slouží turistům, obchodním cestujícím, rodinám s dětmi, hokejovým týmům, hudebníkům i horským vůdcům, proměňuje zpátky na prostor pro začínající piloty a jejich trénink v Beskydské škole létání. Každý pokoj má svůj letecký příběh. A nejen pokoje k ubytování, ale také obě výukové místnosti, klubový El bar, El Speedo office a výroba. Pojďte nakouknout…

Silných důvodů ke stavbě Flight Parku Javorový bylo několik – prostě se to sešlo a bylo to jasné. Instruktorské pokoje – zázemí pro naše instruktory v době, kdy se ve formě 24/7 věnují začínajícím pilotům, ty měly jasnou prioritu. Nebylo to hned, jak kurzy probíhaly, tak jsme to postupně doplňovali, jsem rád, že se to podařilo dotlačit do takové verze. 

Dvě místnosti, ideální pro 3-4 osoby, nafouknout se to dá na 7 lůžek, WC, sprcha, pračka, sušička, k dispozici je i sdílená kuchyň s jídelnou. 

Ten pokoj se jmenuje KEYLONG – každý náš pokoj má svůj příběh. A tento je z expedice SHIVLING 2013, na které jsme byli s našim instruktorem Filipem Bušem. 

SHIVLING 2013

“Srdce vysokých hor je obehnáno silnou zdí, kterou nepřeskočíš, ani neobejdeš. Nauč se zbavovat balastu všedních dní a zjistíš, jak přirozené je procházet zdí, za kterou existuje jen TADY a TEĎ.”

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter