El Speedo letí na Kanárské ostrovy…

Lanzarote v lednu – létaní, surf a tinto de verano

CHARAKTERISTIKA
Hledáte dostupné a zajímavé “zimní” létání v teple? Zkuste Lanzarote – drsná krajina, divoký oceán a srdečnost místních je silná silná kombinace, kvůli které se sem budete chtít vrátit. Celý ostrov, jehož rozloha činí 803 km2, byl prohlášen za biosferickou rezervaci UNESCO. Nachází se zde na 300 sopečných kráterů. Většinu ostrova pokrývá tmavá vulkanická půda, která je velmi úrodná a obyvatelé ostrova ji využívají k pěstování především vinné révy a rajčat. Lanzarote má příjemně stálé klima s podobnými teplotami po celý rok. Leden patří mezi nejchladnější měsíce, ale i tehdy se teplota drží přes 20 a může vystoupit i na 27 °C. Teplota vody v Atlantském oceánu se i v zimě pohybuje mezi 19 – 22 °C.

TERÉNY
Poměrně malý ostrov o délce 60 km a šířce 12 km je ideální pro náš sport. Hory nejsou závratně vysoké (do 700 mnm) a jsou rovnoměrně rozmístěny po celém ostrově. Na každý směr větru, které zde převážně foukají, je na Lanzarote startoviště a na žádné z nich to není daleko. Kopečky jsou od menších, s převýšením několik desítek metrů, až po stovky metrů vysoké útesy. Některé přistávačky a pláže skýtají dostatek prostoru k pozemnímu tréninku.

CO S COVIDEM?

Letošní “kašlík” všem přidělává pár vrásek na čele. Na námi milovaný ostrov Lanzarote se však dá vycestovat. Co je k tomu potřeba?

1/ Negativní test na covid 19, ne starší 72 hodin.

2/ Vygenerovat osobní QR code.

3/ Koupit letenku a huráááááááá…

Toto je aktuální informace k 29.11.2020. Každý den sledujeme aktuální informace o dění a opatření a dobrou zprávou je, že se vše pomalu rozvolňuje. Je tedy dost pravděpodobné, že v lednu už žádný test potřeba nebude :). Založili jsme skupinu Whats Up, kde všem účastníkům zájezdu podáváme aktuální informace.

A CO DÁL?

Na Javorovém napadl sníh takže postavit sněhuláka, najít ve skříni letní oblečení, plavky a zavolat Marcelce, nebo vyplnit přihlášku 🙂

Těšíme se na vás 🙂

Pokud byste měli s vaším termínem problém, můžete přihlášku do 3 týdnů před kurzem změnit či zrušit. My vám nabídneme jiný volný termín nebo zálohu vrátíme. Pokud odešlete přihlášku a zálohu na rezervaci termínu nepošlete, vedeme vás stále jako zájemce o kurz a telefonicky vás kontaktujeme před naplněním vašeho termínu. Pro jakékoliv informace volejte El Speedo kancelář +420 777 311 661.

Děkujeme za vaši důvěru a a budeme se těšit na společné zážitky.
El Speedo – náskok díky přístupu…

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter