El Speedo SAFETY MOTO PARASEM – 29. 2. – 1.3. 2020 Polsko-ČR

Rozdělením PARASEMŮ na několik tématických seminářů jsme vytvořili prostor pro tématicky zaměřenější semináře, ve kterých se můžeme daleko více soustředit na vydefinované okruhy paraglidingu. Je to klidnější, osobnější, účinnější.

Pro vás, kteří jste nestihli termín prvního letošního PARASEMU a nebo vás zajímá více oblast Polska jsme vytvořili další akci:

SAFETY MOTO PARASEM – 29. 2. – 1.3. 2020 Polsko-ČR, takže padáky a motory s sebou! Přednášky a školení v El Speedo ČESKO-POLŠTINĚ :o).

Na tomto PARASEMU chceme tak trochu promíchat volné i motorové létání a seznámit se s nedalekými polskými paraglidingovými terény. Na akci je omezený počet míst a proto je potřeba se dopředu zarezervovat.

Pokud to počasí umožní, vyrazíme v průběhu akce za česko-polské hranice, řekneme si něco o letových prostorech. Pro motoráře vybereme zajímavou trasu, s volno-lítači se proletíme na polské straně Beskyd. Večer poodhazujeme záložní padáky u nás ve Flight Parku Javorový je vyvěsíme a další den dopoledne taky zabalíme a nainstalujeme do vašich sedaček. V průběhu budou probíhat také přednášky a třeba i další letový program. 

O bližším časovém harmonogramu vás budeme informovat několik dní před akcí, hned jak bude k dispozici přesnější předpověď. 

Cena přednášek, trenažéru odhození a přebalení: zdarma

Program připravujeme pro 25 pilotů, takže kdo se dříve zaregistrujete, tomu budeme místo rezervovat. Takže jestli chcete mít vybavení připravené a profesionálně zkontrolované ještě před sezónou, tak si udělejte čas. 

Ubytování ve Flight Parku Javorový (v pokojích i do kempu) si prosím rezervujte zde: www.javorovy-vrch.cz

Těšíme se na vás

El Speedo team

Přihláška na akci

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter